hosting

İnci Kolye Modelleri

”Forex”

Kolyelerde tercih edilen inci, sade ve şık bir kolyedir. İnci kolye modelleri çok çeşitli olduğundan klasik ve günlük olanları mevcuttur.

İnci Kolye Modelleri

Kullanmayı sevdiğiniz inci takılar için tamamen kendi zevkinize göre hareket edebilirsiniz. Tasarımların çeşitlendiriliyor olması sayesinde, herkes kendisine uygun olan bir model bulacaktır. Bakıldığında direkt olarak tasarımlarda hem günlük hem de şık bir davet için takılabilecek olan takılar görülür.

Altın İnci Kolye Modelleri

İncinin kullanıldığı malzemelerde altın kolyeler var. Altın ile kombin edilmesi halinde çok daha klasik bir görünüm kazanır. Ayrıca tasarıma göre günlük kullanımlardan da uzaklaşabilir. Sizin için çok daha şık bir kolye gerekiyor ise tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. Özel gecelerde tercih edeceğiniz sıra inci modelleri ile şık takımlar da oluşturulmuştur. Değerlendirip en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Gümüş İnci Kolye Modelleri

Özel tasarım olan kolye modellerinde aynı zamanda gümüşün kullanılması da söz konusu. Gümüş tasarımlarda dilediğiniz gibi inci boyutu, inci tasarımı belirleyebilirsiniz. Tamamen sizin seçiminiz olacak. Seçeneklerin çok olmasından kaynaklı olarak, direkt sevdiğiniz bir modeli tercih edebilirsiniz.

İstiridye inciler;

En çok tercih edilen ve günlük kullanımlarda da daha uygun olan modeldir. İnci kolye için istiridye içinden inci çıkar. Ardından kullanmanız için bir alanı olur ve rahatlıkla onun içine yerleştirerek takabilirsiniz. Dilerseniz farklı günlük modelleri de inceleyerek inciden kolye alabilirsiniz.

Siz de tüm inci kolye modellerine https://www.shopmonreve.com/kategori/inci-kolye adresinden erişebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu