Yerli Kadın Ünlüler

Mina Demirtaş Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Mina Demirtaş
Tam adı: Mina Demirtaş
Doğum tarihi: 2005
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.65 cm
Burcu:
Ailesi:
Sevgilisi:
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2021 yılından bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Mina Demirtaş kimdir? Son zamanlarda Kızıl Goncalar dizisi popülerleşince oyuncuları da tek tek aranan isimler oldu. Bu yazımda da en çok arananlardan biri olan ve hayatı oldukça merak edilen Kızıl Goncalar dizisinin Zeynep Tezel’i Mina Demirtaş.

Demirtaş, 2005 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluğu İstanbul’da geçen oyuncunun ailesi ve tam doğum tarihi hakkında henüz kaynaklarda bilgi bulunmuyor. Tabi ki güncellenen bir içerik olduğu için (bu ve diğer bütün içeriklerimiz gibi) hakkında ortaya çıkan bilgiler ışığında bu içeriğimiz güncellenecektir.

Eğitimini, orta öğretim olarak halen devam eden Demirtaş, bir yandan okul hayatına devam ederken, bir yandan da oyunculuk yapmakta.

Oyunculuk kariyerine 2021 yılında Akif adlı filmde rol alarak başladı. Tabi bunun yanı sıra, çeşitli reklam filmlerinde de rol aldı. Bu dizide Fikret Kuşkan, Yavuz Bingöl, Murat Han ve Ruhi Sarı gibi isimlerle çalıştı. Bu filmin detaylarını hemen aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Akif Film Konusu ve Oyuncuları

2022 yılında Kabahat adlı filmde Reyhan karakterine hayat verdi. Ardından bir yol sonra 2023 yılında Beraber adlı filmde rol aldı. Beraber adlı filmdeki rolü ise Azra’ydı.

Demirtaş’ın özellikle parladığı proje ise yakın zamanda başlayan (2023) Kızıl Goncalar dizisi oldu. Kızıl Goncalar dizisinde Zeynep Tezel karakterine hayat vermekte. Özgü NamalÖzcan Deniz, Mert Turak, Mert Yazıcıoğlu, Hazal Türesan, Selen Öztürk ve Asiye Dinçsoy. 

Ayrıca, aşağıdaki Kızıl Goncalar dizisi ve oyuncuları linkine tıklayarak MaksatBilgi’de bulunan dizinin sayfasına giderek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kızıl Goncalar Dizi Konusu ve Oyuncuları

Mina Demirtaş gibi ekranlarda yeni yüzleri görmek çok güzel. Bu projeyle birlikte gelecekte adından sıkça bahsettirecek bir isim gibi duruyor.

Mine Demirtaş instagram hesabına yukarıdaki instagram ikonuna tıklayarak gidebilirsiniz. Fotoğrafları ve videolarını da hemen aşağıdaki bölümden erişebilirsiniz. Tıpkı diğer biyografi / diğer içerikler gibi bu içeriğimizin de yeni bilgiler gelmesi halinde güncelleneceğinin sözünü vermek isterim.

Mina Demirtaş Filmleri ve Dizileri

  1. 2021- Akif (Sinema Filmi)
  2. 2022- Kabahat / Reyhan ( Sinema Filmi)
  3. 2023- Beraber / Azra ( Sinema Filmi)
  4. 2023- Halen- Kızıl Goncalar / Zeynep Tezel / (TV dizisi)

Videoları

Fotoğrafları

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu