Film & Dizi ÖnerisiGerilimKorku

Mavi Korku 2 Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Mavi Korku 2 film konusu ve oyuncuları adlı bu yazımda aynı zamanda hangi platformda izlenebileceği, dair detaylı bilgi içermekte. Mavi Korku 2 orjinal adı: Deep Blue Sea 2′dir.  Baş rolde Danielle Savre, Rob Mayes, Michael Beach, Nathan Lynn var. Korku ve gerilim türünde.

Mavi Korku 2 Film Konusu ve Oyuncuları
Türkçe İsmi: Mavi Korku 2 orjinal adı: Deep Blue Sea 2
IMDb Puanı: 3.4
Yapım yılı: 2018
İlk vizyon tarihi: 2018
Yaş Sınırı: 15 + yaş
Yönetmeni: Darin Scott
Senarist: Duncan Kennedy, Donna Powers ve Wayne Powers
Başrol Oyuncuları: Danielle Savre, Rob Mayes, Michael Beach, Nathan Lynn
Türü
: Korku, Gerilim
Yapım Ülkesi
: ABD
Hangi Platformda: Apple TV, TV Plus, Google Filmler ve Diziler

Mavi Korku 2 Film Konusu

Mavi Korku serisinin ikinci filmidir. Denize tekrar geri dönüş! Denizin ortasında “Aquatica Projesi ” için bir istasyon bulunur. Bu istasyonda Alzaymır hastalığına tedavi bulmak için genetiği değiştirilmiş köpek balıklarını kullanırlar.

İlginizi çekebilir:

Derin Tehlike Film Konusu ve Oyuncuları

mavi korku 2 konusu oyunculari 1

Projenin amacına ulaşması an meselesiyken, beklenmedik bir trajedi gerçekleşir. Deney raydan çıkar. İlaç milyarderi Carl Monroe, proje her ne kadar riskli ve artık raydan çıksa bile kesin kararlıdır. Denizaltı laboratuvarının araştırma yapmaya devam etme konusunda zorlar.

Eski Deniz kuvvetleri SEAL Trent Slater ve burada çalışan bilim insanları Leslie Kim ve Daniel ile birlikte, İlaç milyarderi Monroe, köpekbalığını koruma yanlısı Misty Calhoun’u bu ekibe dahil olmasını ister. Ancak, Calhoun, nasıl bir işe girdiğinin farkında değildir.

mavi korku 2 konusu oyunculari 2

Calhoun, denizaltı araştırma laboratuarındaki agresif, öngörülemeyen, yırtıcı ve ölümcül boğa köpek balıklarını kullandıklarını görünce şok geçirir. Ancak yine de işe koyulur. Bella’nın rehberliğinde ilaçlı köpek balıkları daha akıllı, daha hızlı ve daha ölümcül olarak yetişmeye devam eder.

İlginizi çekebilir:

Köpekbalığı İstilası Film Konusu ve Oyuncuları

Bu kana susamış olan boğa köpek balıklarıyla dolu denizin ortasındaki araştırma üssüne geri dönmeleri ve burada çıkan hadiselerle geçen gerilim, korku dolu anlara şahid oluyorsunuz.

Filmin ilk serisi 1999 yılında yapılmıştı. İlk filmiyle benzer konuya sahiptir. Devam niteliğindedir. Eğer bu filmi izlediyseniz ilkini muhakkak izlemenizi tavsiye ederim. Eğer izlemediyseniz direk ilk filmden başlamanızı şiddetle öneririm.

Filmin imdb puanı 3.4 olarak görünse de yukarıda da bahsettiğim gibi 1999 yılında yapılan ilk filminin imdb puanı 5.9’dur.

mavi korku 2 konusu oyunculari

Mavi Korku 2 Filmi Oyuncuları

– Danielle Savre – Misty Calhoun
– Rob Mayes – Trent Slater
– Michael Beach – Carl Durant
– Nathan Lynn – Aaron Ellroy
– Kim Syster – Leslie Kim
– Jeremy Boado (Jeremy Jess Boado olarak da bilinir) – Daniel Kim
– Adrian Collins – Mike Shutello
– Cameron Robertson – Josh Hooper
– Darron Meyer – Craig Burns
– Marc Hyland – Ruhengeri
– Tamer Burjaq – Kwame
– Gino Lee – Lovestruck Student
– Liza Scholtz – Admiring Student
– Kelton Goertz – Teenage Boy
– Dominique Mabille – Teenage Girl
– André Jaques (Andre Jaques olarak da bilinir) – Skipper

Mavi Korku 2 Fragmanı

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu