Yerli Kadın Ünlüler

Yağmur Taktaş Kimdir?

instagram takipçi hilesi

yağmur taktaş
Tam adı: Yağmur Taktaş
Doğum tarihi: 1995
Doğum yeri: Adana / Türkiye
Boyu: 1.78
Burcu: Balık
Ailesi: –
Sevgilisi: –
Mesleği: Fenomen
Aktif Yılları: 2015-Günümüz
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Yağmur Taktaş Kimdir? 2024 yılında ABD’de bulunan evinde ölü bulunan eski İşte Benim Stilim yarışmacısıdır.

Eğitim Hayatı

Yağmur Taktaş, 1996 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Annesi ev hanımı babası ise memurdur. Yağmur Taktaş çevresinde, küçüklüğünden beri oyuncu olma isteğiyle tanınmış. Özellikle annesine ve babasına bu isteğini sürekli olarak belirtmiş. İlkokul ve ortaokul eğitimlerini Adana’da tamamladı. Küçüklüğünden beri moda ve spor alanlarına sürekli olarak ilgi duymuştur.

Kariyeri

Televizyon hayatı ilk olarak 2015 yılında katıldığı Öykü Serter‘in sunuculuğunu yaptığı, Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Hakan Akkaya gibi isimlerin jürilik yaptığı Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez ile Kerimcan Durmaz gibi önemli isimlerinde sürekli geldiği İşte Benim Stilim adlı programa katılarak adından bahsettirmeye başladı.

Programda tarzı, konuşması ve yaşından oldukça olgun gözükmesiyle dikkat çekti. Özellikle programın damga isimlerinden olan Bahar Candan ile arkadaşlığı ve sonrasında küslüğü de fazlasıyla dikkat çekmiştir.  Öykü Serter‘in sunuculuğunu yaptığı, Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Hakan Akkaya isimlerinin jüriliğini yaptığı İşte Benim Stilim yarışması ile adını duyuran Taktaş, program içerisinde giyim tarzı ile ilgili ”Tarz, insanın kendini gördüğü ve yansıttığı şeklidir” demişti.

İlginizi çekebilir: Bahar Candan Kimdir?

Program içerisinde dış görünüşü ile fazlasıyla yorum yapılan Taktaş kendisine Türk Rihanna lakabını takmıştı. Bu lakabın peşine Hakan Akkaya ile ufak bir tartışma yaşadı. Hakan Akkaya , Taktaş’ın duruş bozukluğu olduğunu ve Rihanna ‘nın asla böyle yürümeyeceğini, mutlaka pilatese gidip bu durumu düzeltmesi gerektiğini söyledi. Taktaş, sivri dili ile bilindiği için genel olarak kavgalarla gündeme geldi.

Yağmur Taktaş, Öykü Serter‘in sunuculuğunu yaptığı, Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Hakan Akkaya isimlerinin jüriliğini yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasında sıklıkla zenginliğinden de bahsetmektedir. Lamborghini markalı araca sahip olan Taktaş, marka kıyafetleri ile de sürekli gündeme gelen yarışmacılar arasındadır. Özellikle instagram hesabında paylaştığı marka kıyafetler ve lüks mekanlarda izleyicilerin ilgisini çekmiştir.

Yağmur Taktaş Özel Hayatı

Yağmur Taktaş, Öykü Serter‘in sunuculuğunu yaptığı, Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Hakan Akkaya isimlerinin jüriliğini yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasında yer aldığı sırada sürekli olarak sevgilisi olmadığını, uzun boylu, sakalsız ve yakışıklı erkekleri beğendiğini de söylemekteydi. Bunların yanı sıra futbolcu Emre Mor‘un kendisine attığı mesajları ifşalayan ve Emre Mor‘a olumsuz cevap veren Taktaş, bu mesajları paylaşarak da gündeme fazlasıyla gelmişti.

Şu anda 29 yaşında olan Taktaş, programdan kısa bir süre sonra ABD’ye yerleşmişti. 21 Nisan 2024 tarihinde ise ABD’de de bulunan evinde cansız bedeni bulundu. Cansız bedenine otopsi yapılan Taktaş’ın ölüm sebebi belirlenmemiştir. Cenazesi hava yoluyla Adana’ya gönderildi. Adana, Kabasakal Mezarlığı’nda toprağa verilen Taktaş’ın sevenleri de cenazede yer aldı.

Taktaş’ın ön otopsi raporunda darp edildiği, dalağını kaybettiği ortaya çıktı. Ailesi ise bu durumun peşini bırakmayıp eski sevgilisi olan A.C.F’den şikayetçi oldular. Avukatları aracılığıyla Türk asıllı ABD vatandaşı olan A.C.F’den şikayetçi olan ailenin dikkatini çeken bir durum ise Taktaş’ın, 212 bin takipçisi bulunan instagram hesabının profil resminin değiştirilmesi olmuştur. Öldükten kısa bir süre sonra profil fotoğrafına Exorcist filminde yer alan Regan karakterinin resmi koyulmuş.

yagmur taktas profil

Güncelleme (07.05.2024): Yağmur Taktaş’ın ölümüne ilişkin ailesi Türk asıllı ABD vatandaşı sevgilisinden şüphelenmeleri üzerine hem ABD’den hem de Türkiye’deki mercilere başvurularda bulundular. Türkiye’deki ilgili makamlardan başvuru kabul edildi.

Taktaş’ın kabrinde, yeniden şüphe üzerine otopsi yapılması için adli tıpa gönderilmek üzere cenazesi çıkarıldı. Otopsi sonuçları geldiğinde yine buradan bilgilendirme yapacağız.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu