Yerli Kadın Ünlüler

Bahar Candan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

bahar candan 4
Tam adı: Bahar Candan
Doğum tarihi: 17 Şubat 1998
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.76 m
Ailesi: Hakan Candan, Nihal Candan
Sevgilisi:
Mesleği: İnternet fenomeni, şarkıcı
Aktif Yılları: 2015 yılından bu yana
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Bahar Candan kimdir? Bahar Candan, 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Katıldığı bir televizyon yarışmasıyla adını duyurmayı başarıp internet fenomeni olmuştur. Ablası Nihal Candan’dır. O da İşte Benim Stilim ismindeki moda yarışmasıyla ünlü olan isimlerdendir. Babası Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’dır.

Candan, Beykent Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesi eğitim almaktadır. Sesi, konuşma tarzı ve kendine özel olan kişiliğiyle adını duyurduğu moda yarışmasından sonra sürekli magazin gündemine konu olmaya devam etmiştir.

Şarkıcılık kariyerine de adım atan Candan, “Dondurma Gibisin” ve “Dom Pérignon” isminde iki şarkı çıkarmıştır. Mimikleri ve ağlamalarıyla internet gündeminde sıkça yer alan Candan, Doya Doya Moda yarışmasıyla yeniden ekranlara dönmüştür. Doya Doya Moda yarışması için, Candan’ın 44 bedene çıktığı söylentiler arasındadır.

Instagram’da Elitizm adındaki hesabıyla 370 bin takipçiye sahiptir.

Bahar Candan Şarkıları

  1. Dondurma Gibisin
  2. Dom Pérignon

Videoları

Fotoğrafları

Eda Nurçin

12 Haziran 1997 İzmir doğumlu, Bursa'da büyüyen, İstanbul'da yaşayan, Sinema ve Televizyon mezunu bir editör. Aynı zamanda yeni ve geleneksel medya arasında arafta kalmış bir içerik üreticisi ve yönetmen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu