Hosting

Vaillant Marka Kombileriniz Özel Vaillant Servislerine Emanet!

Google News

vailant

Kışın artık kendini iyiden iyiye hissetirmeye başlamasıyla birlikte şu an bir çok evde kombiler açılmaya yavaş yavaş başladı. Yaz dönemi boyunca kapalı kalan ısınmayan kalorifer peteklerine sıcak su girişi olmaya başladı. Fakat uzun süredir kullanılmaması nedeniyle istediğiniz verimi genellikle alamıyorsunuz. Bunun nedeni kombinizin yıllık bakımının yapılmaması. Yüksek performans-düşük fiyat için kombilerin düzenli olarak her yıl bakım ve onarımlarının yapılması hem sağlığınız hem de cebiniz açısından büyük önem arz etmekte.

Ben de bugün sizlere kombi markaları bir hayli popüler olan Vaillant için özel servis hizmeti sunan Özel İstanbul Vaillant Servis isimli firmadan bahsetmek istiyorum. Firma Anadolu ve Avrupa yakasının tamamı dahil olmak üzere İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine aynı gün servis hizmeti sunuyor. Geniş ve profesyonel kadrosuyla kombilerizin bakım-onarım ve tamirini yerinde müdahale ile gerçekleştiren ekip aynı zamanda sunmuş oldukları işçilik ve parça değişimlerine de 1 yıl garanti sunuyor.

Yani kombiniz mesela 4 ay sonra tekrar aynı arızayı verdi, ekipler aynı gün veya siz hangi gün istiyorsanız o gün gelip arızanızı gideriyor ve herhangi bir ücret talep etmiyor. Bunun yanı sıra hizmet aldığınız gün veya ertesi gün çağrı merkezinden size geri dönüş yapılıp herhangi bir şikayetinizin olup olmadığı ile ilgili olarak sizinle iletişime geçiliyor. Bu sayede sadece hizmet sırasında değil hizmet sonrası da sizlerin yanında olduklarını gösteriyorlar.

Eğer siz de Vaillant marka garantisi sona ermiş bir kombiye sahipseniz ve kombinizin yıllık bakımını veyahut onarım-tamirini yaptırmak istiyorsanız kendilerine Vaillant-servis.org adresinde yer alan telefon numaralarından ulaşabilir, dakikalar içerisinde servis kaydı oluşturarak hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir