Yerli Kadın Ünlüler

Nihan Yönel Yıldırım Kimdir?

instagram takipçi hilesi

nihan yonel yildirim kimdir1
Tam adı: Nihan Yönel Yıldırım
Doğum tarihi: –.–.1997
Doğum yeri: Bursa
Boyu: 
Burcu: 
Ailesi: 
Eşi: Sercan Yıldırım
Çocuk (ları): 
Mesleği: Yoga Eğitmeni
Aktif Yılları: 2021-Günümüz
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Nihan Yönel Kimdir? Eski futbolcu Sercan Yıldırım’ın eşidir.

1997 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Ailesi hakkında pek bir bilgiye rastlanamayan Nihan Yönel’in tek çocuk olduğu biliniyor.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Bursa’da tamamlamıştır. Daha sonrasında üniversite eğitimi için Ege Üniversitesi’nde eğitim almıştır. İzmir’de üniversite okurken yoga derslerine de başlamıştır. Yoga derslerine devam ederken eğitimi ilerletmiştir.

Üniversiteden mezun olduktan sonra kariyerine Yoga Eğitmenliği yaparak devam etmiştir. Şuanda ise kariyerine Bursa’da bulunan ”yoganikoostudio” okulunda öğretmenlik yaparak devam etmektedir. Kendi stüdyosu olarak kurduğu bu stüdyo da veya okulda başarılı işlere imza attığı da bariz ortada. Yoga felsefesini doruklarına kadar yaşayan Nihan Yönel, yoga felsefesinin her insanın yaşaması gerektiğini de inanıyor.

İlginizi çekebilir: Sercan Yıldırım

Yüzünde estetik olmayan Nihan Yönel’in duru güzelliği, uzun zamandır yoga ve pilates ile ilgilenmesi sayesinde fiziğinin güzelliği de oldukça dikkat çekiyor. Makyaj yapmayı pek sevmeyen Nihan Yönel’in sadeliği oldukça dikkat çekiyor. Yoganın insan psikolojinde olumlu olduğunu da düşünüyor.

Eski futbolcu olan 2020 senesinde Survivor yarışmasında ünlüler bölümünde yer alan şuan ise Survivor All Star’a katılan Sercan Yıldırım 6 Aralık 2021 yılında evlenmiştir. Daha önce sabaha karşı 5 sularında evlilik teklifi alan Nihan Yönel, aile istemesiyle adımlarını attılar.

Tanışmalarını da anlatan çift, Sercan Yıldırım‘ın bir arkadaşı yeni kafe açmış. Kafede arkadaşıyla otururken ise içeriye Nihan Yönel girmiştir. Sercan Yıldırım‘da ilk görüşte aşık olduğunu ve kafe sahibi arkadaşına hemen Nihan’ın fotoğrafını gizlice çekerek attığını anlatıyor. Kafe sahibi ise Nihan Yönel’in hem ilk okul arkadaşı hem de uzaktan akrabası çıkıyor. İlk gördüğü anda evlenmeyi düşünmüş. Nihan ise ”Acaba ben bu adamı nereden tanıyorum?” diye düşünmüş. Sonrasında instagramdan takipleşip, birbirleriyle kaynaşmaya başladılar.

Evlilikleri geleneklerini bozmadan devam eden çift ailesi ile tanıştıktan sonra Sercan Yıldırım tuzlu kahvesini de içti. Henüz evlilikleri tazeyken Survivor’a giden Sercan Yıldırım, Survivor programında da sürekli eşini anıyor. Ünlü olduğu için biraz olsun çekindiğini söyleyen Nihan Yönel, Sercan Yıldırım ile ilk buluşmasından önce arkadaşları sayesinde Sercan Yıldırım’ın daha önce görüşmüş olduğu kişiler hakkında da araştırma yapmış. Pek fazla ilgilenmediğini ve ister istemez göz önünde olduğunu da belirtiyor.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu