Ceren Yaldız

Ceren Yaldız Kimdir?

Google News

ceren yaldiz 1
Tam adı: Ceren Yaldız
Doğum tarihi: 7 Şubat 2002
Doğum yeri: Bursa, Türkiye
Boyu: 1.68 m
Burcu: Kova
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2019 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Ceren Yaldız Kimdir? Ceren Yaldız, sosyal medya fenomenidir.

Ceren Yaldız, 7 Şubat 2002 tarihinde Bursa’da dünyaya gözlerini açmıştır. Henüz 2,5 yaşında iken babası hayatını kaybetmiştir.

Eğitim hayatını sürdürdüğü sırada TikTok’a girmiştir. Son günlerde ise Youtube‘ye yönelmiştir. Çektiği videolar ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Ceren Yaldız’ın bir röportajından öne çıkan anekdotlar şunlardır;

Flormar ve Gratis gibi mağazalardan kozmetik alışverişi yaptığını belirtmiştir. Sevmediği şey haksızlığa uğramak, kendine saygısızlık yapılması, küfür edilmesi, ona karşı emir kipi ile konuşulmasıdır. Kahve ve çikolatayı çok sevmektedir.

Ailesiyle birlikte Bursa’da yaşarken, 2019 yılında yaşamak istediği şehir olan İstanbul’a taşındı. Şikayetçi olduğu huyları arasında takıntılı olması ve aniden duygularını kaybetmesidir. Öfkelendiğinde istemsiz olarak kendine ve etrafındakilere zarar verdiğini belirtmiştir.

Galatasaray’ı desteklemektedir. Daha önce Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursaspor’u da desteklemeyi denemiş fakat son tercihini Galatasaray’dan yana kullanmıştır. En çok sevdiği şey sevdiği insanlarla vakit geçirmektir. H&M ve Koton gibi yerlerden giyim alışverişini yapmaktadır Lisede en sevdiği ders Türk Dili ve Edebiyatı dersidir.

Hakkında en merak edilen soru ise sevgilisi olup olmadığıdır. Sevgilisinin olmadığını söylemiştir.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=Te76K28NO3U

Fotoğrafları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir