Yerli Erkek Ünlüler

Survıvor Bozok Gören Kimdir?

instagram takipçi hilesi

survivor bozok goren kimdir 3
Tam adı
: Bozok Gören
Doğum tarihi: 5 Ocak 1974
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Burcu: Oğlak
Eşi: Amy (2012)
Çocukları: Gemma Ocean Gören (2014)
Mesleği: Model
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Bozok Gören Kimdir? Bozok Gören, modeldir.

Bozok Gören Kaç yaşında? Ailesi ve Burcu, Boyu Kaç?

Bozok Gören, 5 Ocak 1974 günü İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Aslen Ankaralı olan Gören, Ankara dışında İstanbul ve Amerika’da yaşamıştır. Babası da avukattır.

Bozok Gören Eğitimi

Eğitim hayatını sırası ile Ankara, İstanbul ve Amerika’da tamamladı.

Bozok Gören Kariyeri

2000 yılında, mankenlik kariyerine Neşe Erberk ajansında başladı. Aynı zamanda, su altı teknolojisi alanında eğitim almış ve profesyonel bir dalgıç olarak bilinmektedir.

Mankenlik döneminde adı manken Çağla Şikel’le sıkça anılmıştır. Ancak, 2002 yılında mankenlik kariyerini sonlandırarak Amerika’nın New York şehrine taşındı. New York’ta önce Manhattan’daki Sweet and Wishes adlı mekânda barmen olarak çalıştı. Ardından Manhattan’da kendi işletmesi olan “Porch” adlı bir bar restoranı açtı. İşletmesini başarıyla yöneten Gören, bu süreçte kendi markasını oluşturarak iş dünyasında da adından söz ettirdi.

Melvina adındaki siyah Amerikalı sevgilisiyle yaptığı evlilikte sorunlar yaşayan Bozok Gören, bir süre sonra bu ilişkiyi sonlandırdı. 2012 yılında Türkiye’ye dönüş yaparak Çeşme Alaçatı’da yerleşen Bozok, aynı yıl içinde New York’ta kendi barında tanıştığı Amy ile yeni bir başlangıç yaparak evlendi. Çeşme Alaçatı’da yaşayan Bozok ve Amy Gören çifti, birlikte işlettikleri bir restoranla kendi işlerini başarıyla sürdürmektedirler.

Bozok Gören, 2013 yılında Acun Ilıcalı tarafından hazırlanıp sunulan 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yer aldı. Dağhan Külegeç, Gül Fakı, Emel Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Duygu Çetinkaya, Mustafa Sürmen ve Seda Akman ile birlikte aynı takımda yarıştı. Ünlüler takımında ise Bennu GeredeCengiz Çoşkun, Ümit Karan, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu ve Irmak Atuk yer aldı.

Gören, 22 Şubat 2015 tarihinde yine TV 8 ekranlarında yayınlanmaya başlanan “Survivor 2015: All Star” yarışmasına da katıldı. Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz, Ece Begüm Yücetan, Pascal Nouma, Serenay Aktaş, Hasan Yalnızoğlu, Sahra Işık, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Doğukan Manço, Özlem Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi,  Berna Canbeldek, Seda AktuğluHakan Hatipoğlu, Merve Aydın ve Fulya Keskin katıldı. O sezon yarışmadan Nihat Doğan çıkarılmış ve yerine Ahmet Dursun getirilmişti.

Bozok Gören, Survıvor 2024 All Star yarışması kadrosuna da dahil edildi. Yarışmada kırmızı takımda yer alacak olan Gören, Nagihan Karadere, Pınar Saka, Gizem Memiç, Doğukan Manço, Nihat Altınkaya, Sercan Yıldırım, Turabi Çamkıran, Berna Canbeldek, Ersin Korkut, Merve Aydın, Özgür Tetik, Aleyna Kalaycıoğlu ve Kardeniz Kılıç ile aynı takımda yer alacak.

Mavi takımda ise Ogeday Girişken, Yunus Emre Özden, Begüm Yücetan, Seda Ocak, Yasin Obuz, Seda Aktuğlu, Furkan Kızılay, Damla Can, Sahra Işık, Hakan Hatipoğlu, Nefise Karatay, Yiğit Poyraz ve Yaman Keleş yer alacak.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu