Yerli Kadın Ünlüler

Survıvor Berna Canbeldek Kimdir?

instagram takipçi hilesi

berna canbeldek kimdir 2
Tam adı
: Berna Canbeldek
Doğum tarihi: ??. ??. 1984
Doğum yeri: Bursa, Türkiye
Boyu: 1,69 m
Ailesi: 
Mesleği: Dansçı
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Berna Canbeldek Kimdir? Berna Canbeldek, dansçıdır.

Berna Canbeldek Kaç yaşında? Ailesi ve Burcu, Boyu Kaç?

Berna Canbeldek, 1989 yılında Bursa’da dünyaya gözlerini açtı. Küçükken ailesi ile birlikte Türkiye’den Berlin’e göç etti. Genç yaşlarından itibaren dansa olan ilgisiyle bilinen Canbeldek, aynı zamanda spor yapmaktan, sörf yapmaktan ve arkadaşlarıyla sohbet etmekten keyif alan birisidir. Boyu 169 cm, kilosu ise 56’dır.

Berna Canbeldek Kariyeri

Berna Canbeldek, 2012-2013 döneminde Acun Ilıcalı‘nın yönetimindeki “Yetenek Sizsiniz” yarışmasının dördüncü sezonuna katıldı. Mart 2014’te başlayan ve Acun Ilıcalı tarafından hazırlanıp sunulan Survivor yarışmasında “Gönüllüler” takımında yer aldı.

Canbeldek, 22 Şubat 2015 tarihinde yeniden TV8 ekranlarında başlayan “Survivor 2015: All Star” yarışmasına da katıldı. Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Doğukan MançoMerve Oflaz, Ece Begüm Yücetan, Pascal Nouma, Serenay Aktaş, Sahra Işık, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Özlem Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Seda Aktuğlu, Bozok Gören, Hasan Yalnızoğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Aydın ve Fulya Keskin katıldı. O sezon Nihat Doğan kadrodan çıkarılmış ve yerine Ahmet Dursun dahi olmuştu.

27 Ekim 2017 tarihinde Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalında başlayan “Box’un Yıldızları” adlı televizyon programına katılan Berna Canbeldek, ünlülerin mücadele ettiği bu yeni yarışma programında yer aldı. Programın sunuculuğunu milli boksör Adem Kılıçcı, Bilgehan Demir ve Dilara Gönder yaparken, erkek yarışmacılar arasında Çılgın Sedat, Doğuş, Sami Levi, Şenol İpek, Ateş Fatih Uçan, Bülent Çetinaslan, Ramazan Kalyoncu ve Baki Mercimek yer aldı. Kadın yarışmacılar ise Asena Onur Çakmak, Aycan Demirci, Ayşıl Özaslan, Fulya Keskin, Sahra Işık ve Berna Canbeldek bulunuyordu.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı‘nın Tv8 kanalında başlayan “Survivor 2018 All Star” yarışmasında, ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, ve Ümit Karan yer aldı.

Aynı yarışmanın gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Birsen Bekgöz, Melih Özkaya, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Yağmur Banda, Gamze Aksu ve Marcus mücadele etti. 27 Şubat 2018 tarihinde yaşadığı fiziksel bir sakatlık nedeniyle Ecem Karaağaç, yarışmadan diskalifiye edildi. Yerine 18 Mart 2018 tarihinde Berna Canbeldek, “Survivor 2018 All Star” yarışmasına katılmıştır. Ancak, 15 Nisan 2018 tarihinde Canbeldek, birkaç gün önceki oyunlarda yaşadığı diz kapağındaki sakatlık nedeniyle yarışmaya veda etti.

Berna Canbeldek, 1 Ocak 2024 günü TV 8’de başlayacak olan “Survıvor 2024: All Star” yarışma kadrosuna da dahil edildi. Yarışmada kırmızı takımda yer alacak olan Canbeldek, Nagihan Karadere, Doğukan Manço, Nihat Altınkaya, Gizem Memiç, Sercan Yıldırım, Turabi Çamkıran, Özgür TetikPınar SakaErsin Korkut, Merve Aydın, Aleyna Kalaycıoğlu ve Kardeniz Kılıç ile aynı takımda yer alacak.

Mavi takımda ise Ogeday Girişken,  Seda Ocak, Hakan Hatipoğlu, Yasin Obuz, Bozok Gören, Begüm Yücetan, Yunus Emre Özden, Furkan Kızılay, Damla Can, Seda Aktuğlu, Sahra Işık, Nefise Karatay,Yiğit Poyraz ve Yaman Keleş yer alacak.

Videoları

 

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu