Ecem Karaağaç

Google Haberler'de MaksatBilgi'yi Takip Edin!

 Ecem Karaağaç
Tam adı: Ecem Karaağaç
Doğum tarihi: 14 Temmuz 1991
Doğum yeri: Bursa, Türkiye
Boyu: 1.74 m
Ailesi: Mine Mater Karaağaç (Annesi), Cengiz Karaağaç (Babası)
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Mimar, Sporcu
Aktif Yılları: 2016 yılından bu yana
imdb-logo Ecem Karaağaç
youtube-chanel Ecem Karaağaç
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Ecem Karaağaç  twitter-hesabi Ecem Karaağaç
Başlıklar

Hakkında

Ecem Karaağaç Kimdir? Ecem Karaağaç, 14 Temmuz 1991 tarihinde Bursa’da dünyaya gözlerini açmıştır. Babasının adı Cengiz Karaağaç, annesinin adı ise Mine Mater Karaağaçtır. Lise eğitim hayatının üçüncü senesinde Amerika Birleşik Devletleri‘ne gitmiştir. ABD dönüşünde İzmir’de bulunan Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi‘nde üniversite eğitimini tamamlamış ve başarı ile mezun olmuştur.

6 sene lisanslı basketbolcu olarak oynamıştır. Pek çok spor dalı ile yakından ilgilenmiştir. Yaptığı spor dalları arasında rüzgar sörfü, binicilik, okçuluk ve futbol gibi spor dalları yer almaktadır. 2016 senesinde Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu TV 8 ekranlarında yayınlanan “Göz 6” isimli yarışma programında tanınmıştır. Karaağaç, bu yarışma programında Berna Kes, Ramazan Kalyoncu, Erdi Ünver, Samet Sarıkuş, Serenay Satıroğlu, Orhun Öztürk ve Berna Keklikler gibi isimler ile birlikte yarışmıştır. Karaağaç, bu yarışmada finale kalma başarısı göstermiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Hayal Köseoğlu

Ecem Karaağaç, 10 Şubat 2018 günü TV 8 ekranlarında başlayan “Survıvor 2018 All Star” yarışma programına katılmıştır. Ünlüler Takımı‘nda Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Adem Kılıçcı, Merve Aydın, Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran, Murat Ceylan, Nihat Doğan, Ümit Karan, Sahra Işık, Nagihan Karadere ve Sema Aydemir aynı takımda yarışmıştır.

“Survıvor 2018 All Star” adlı yarışma programının Gönüllüler Takımı‘nda ise Ecem Karaağaç‘a Ramazan Kalyoncu, Anıl Berk Baki, Nevin Yanıt, Cumali Akgül, Yağmur Banda, Gamze Aksu, Marcus Yiğit, Gizem Kurtulan, Birsen Bekgöz, Melih Özkaya ve Funda Alkayış eşlik etmiştir. Karaağaç, 27 Şubat 2018 günü yarışma sırasında yaşadığı talihsiz bir sakatlık sebebi ile yarışmaya veda etmek zorunda kalmıştır. Onu yerine yarışmaya Berna Canbilek dahil olmuştur.

Enerji Yüklemesi Bahanesi İle Dolandırılmıştı

Ecem Karaağaç, “Survıvor 2018 All Star” yarışmasına gitmeden önce “enerji yüklemesi” yapma bahanesi ile İbrahim Halil G. tarafından dolandırılmıştı. Karaağaç’a enerji yüklemesi yapıldıktan sonra “Survıvor 2018 All Star” yarışmasında birinci olacağını iddia etmiş ve 90 Bin ₺ almıştı. Karaağaç, yarışmadan sakatlık sebebi ile veda ettikten sonra ise kandırıldığını anlamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Selin Demiratar

Şantaj, dolandırıcılık ve cinsel saldırı suçlarından hakkında dava açılan sahne hocanın 31 yıla kadar hapis cezası istemi ile yargılanması başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde mahkeme sona erdi ve karar açıklandı. İbrahim G, dolandırıcılık suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezasına ve 120 Bin ₺ para cezası aldı. Şantaj suçundan da 5 Bin ve 2 yıl 6 ay hapis cezası aldı. Cinsel saldırı suçundan ise beraat etti.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.infoHürriyet

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu