Yerli Erkek Ünlüler

Yiğit Poyraz

Yiğit Poyraz Kimdir?

instagram takipçi hilesi

yigit poyraz 1
Tam adı: Yiğit Alp Poyraz
Doğum tarihi: 26 Aralık 1994
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.8 m
Ailesi: Asiye Poyraz (Annesi), Oğuz Poyraz (Babası)
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Tekstil Mümessilliği
Aktif Yılları: 2021 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Yiğit Poyraz Kimdir? Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Kent Medya Grubu sahibi olan Asiye Poyraz ve Oğuz Poyraz‘ın ilk çocuklarıdır. Çocukluğunun çok büyük bir kısmı Muğla, Bodrum’da geçmiştir. İlkokul ve ortaokul eğitimini Sakarya ve Bodrum‘da tamamlamıştır. 2009 yılında Robert Koleji‘ni kazanmış ve İstanbul’a taşınarak Robert Koleji‘nde yatılı olarak eğitim almıştır.

Üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü‘nde tamamlamıştır. 4 yıllık üniversite hayatının 1 yılını Avusturya‘nın ünlü üniversitelerinden bir tanesi olan Sdney Üniversitesi‘nde “Uni’de Exchange” programı kapsamında misafir öğrenci olarak tamamlamıştır.

Yiğit Poyraz, 8 yaşında beri basketbol ile yakından ilgilenmektedir. 2018 yılından bu yana halaları ile birlikte Amerikan ve İtalyan markaların üretimi başta olmak üzere tekstil mümessilliği yapmaktadır.

Poyraz, 9 Ocak 2021 günü TV 8′de başlayan olan “Survıvor 2021” adlı yarışma programında yarışacaktır. Survıvor 2021’in gönüllüler takımında Yiğit Poyraz’la birlikte Uğurtan Dora, Emin Günenç, Yunus Emre Karabacak, Hanzade Ofluoğlu, İlayda Şeker, Sancakay ılım Morgül, Sena Özdemir, Ayşe Yüksel, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Aleyna Kalaycıoğlu ve Steven Salam gibi isimler yarışacaktır.

Ünlüler kadrosunda ise İsmail BalabanMelis Sezer, Hayrettin Karaoğuz,  Barış Özbek, Meryem Kasap, Cemal Hünal, Merve Aydın, Öykü Çelik ve Batuhan Karacakaya yer alacaktır.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu