Yerli Kadın Ünlüler

Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir?

aleyna kalaycioglu 1
Tam adı: Aleyna Kalaycıoğlu
Doğum tarihi: ??. ??. 1998
Doğum yeri: Bursa, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Uçak Mühendisi
Aktif Yılları: 2021 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir? Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya gözlerini açmıştır. Yalova‘da büyümüştür. Henüz 10 yaşında iken anne ve babası ayrılmışlardır. Daha sonra annesi ve kardeşi ile birlikte İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul’a taşındıktan sonra hayatı büyük ölçüde değişikliğe uğramıştır. Lisede dil eğitimi almıştır. Üniversite eğitimini Amerika’da bulunana bir üniversitede Uçak Mühendisliği Bölümü‘nde almaktadır.

10 yıldır voleybol oynamaktadır. Amerika’da okuduğu üniversitenin plaj voleybolu (beach volleyball) takımında oynamaktadır. Görme, duyma ve yürüme engelli bir kardeşi vardır. Kardeşinin isteği ile 2021 yılında yayınlanan Survıvor yarışmasına başvurmuştur. İlk başvurusunda elemeleri geçmiş ve programda yarışmaya hak kazanmıştır.

Aleyna Kalaycıoğlu, 9 Ocak 2021 günü Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu TV 8′de başlamış olan “Survıvor 2021” isimli yarışma programının gönüllüler takımında yer almaktadır. Takım arkadaşları arasında Sancakay Ilım, Uğurtan Dora, Hanzade Ofluoğlu, Emin GünençYunus Emre Karabacak, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Yiğit Poyraz, Sena Özdemir, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu ve Steven Salam gibi isimler yer alacaktır.

Survıvor 2021’in ünlüler takımında ise Cemal Hünal, Melis Sezer, Barış ÖzbekMeryem Kasap, İsmail Balaban, Hayrettin Karaoğuz,  Merve AydınBatuhan Karacakaya ve Öykü Çelik yer almaktadır.

Son günlerde çıkan magazin haberlerine göre; Kalaycıoğlu’nun Futbolcu Cengiz Ünder ile aşk yaşıyor. Sevgilisi Ünder ile çıktığı tatilden çektiği instagram fotoğraflarıyla bir çok magazin medyası sitesi haberlerinde gündem oldu. Dilerseniz bu fotoğraflarını hemen yukarıda bulunan, Aleyna Kalaycıoğlu instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.info

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu