Yerli Kadın Ünlüler

Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Aleyna Kalayacıoğlu
Tam adı: Aleyna Kalaycıoğlu
Doğum tarihi: ??. ??. 1998
Doğum yeri: Bursa, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Uçak Mühendisi, Müzisyen, Yarışmacı
Aktif Yılları: 2021 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir? Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya gözlerini açmıştır. Yalova‘da büyümüştür. Henüz 10 yaşında iken anne ve babası ayrılmışlardır. Daha sonra annesi ve kardeşi ile birlikte İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul’a taşındıktan sonra hayatı büyük ölçüde değişikliğe uğramıştır. Lisede dil eğitimi almıştır. Üniversite eğitimini Amerika’da bulunana bir üniversitede Uçak Mühendisliği Bölümü‘nde almaktadır.

10 yıldır voleybol oynamaktadır. Amerika’da okuduğu üniversitenin plaj voleybolu (beach volleyball) takımında oynamaktadır. Görme, duyma ve yürüme engelli bir kardeşi vardır. Kardeşinin isteği ile 2021 yılında yayınlanan Survıvor yarışmasına başvurmuştur. İlk başvurusunda elemeleri geçmiş ve programda yarışmaya hak kazanmıştır.

Aleyna Kalaycıoğlu, 9 Ocak 2021 günü Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu TV 8′de başlamış olan “Survıvor 2021” isimli yarışma programının gönüllüler takımında yer almaktadır. Takım arkadaşları arasında Sancakay Ilım, Uğurtan Dora, Hanzade Ofluoğlu, Emin GünençYunus Emre Karabacak, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Yiğit Poyraz, Sena Özdemir, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu ve Steven Salam gibi isimler yer alacaktır.

Survıvor 2021’in ünlüler takımında ise Cemal Hünal, Melis Sezer, Barış ÖzbekMeryem Kasap, İsmail Balaban, Hayrettin Karaoğuz,  Merve AydınBatuhan Karacakaya ve Öykü Çelik yer almaktadır.

Son günlerde çıkan magazin haberlerine göre; Kalaycıoğlu’nun Futbolcu Cengiz Ünder ile aşk yaşıyor. Sevgilisi Ünder ile çıktığı tatilden çektiği instagram fotoğraflarıyla bir çok magazin medyası sitesi haberlerinde gündem oldu. Dilerseniz bu fotoğraflarını hemen yukarıda bulunan, Aleyna Kalaycıoğlu instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Aleyna Kalaycıoğlu, Oğuzhan Koç’un sözlerini yazdığı ve Berkay’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Bedelini Ödedim’ adlı şarkısıyla müzik kariyerine adım attı. Ayrıca, 2024 Survivor All Star yarışmasında da mücadele ediyor.

Aleyna Kalaycıoğlu, 1 Ocak 2024 tarihinde TV 8 kanalında başlayan 2024 Survivor All Star yarışmasının kadrosuna dahil edildi. Yarışmada kırmızı takımda yer alan Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Nagihan Karadere, Turabi Çamkıran, Doğukan Manço, Nihat Altınkaya, Gizem Memiç, Pınar Saka, Bozok Gören, Berna Canbeldek, Özgür Tetik, Ersin Korkut, Merve Aydın ve Kardeniz Kılıç bulunuyor.

Mavi takımda ise; Ogeday Girişken, Seda Ocak, Yasin Obuz, Begüm Yücetan, Yunus Emre Özden, Furkan Kızılay, Hakan Hatipoğlu, Seda Aktuğlu, Nefise Karatay, Damla Can, Yiğit Poyraz ve Yaman Keleş ile aynı takımda yer alıyor.

Aleyna Kalaycıoğlu Şarkıları

  • 2023- Bedelini Ödedim

TV Programları

  1. 2024- 2024 Survivor All Star
  2. 2021- Survivor 2021

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=667rm4gvphw

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.info

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu