Yerli Kadın Ünlüler

Survivor Damla Can Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Survivor Damla Can Fotograflari 2018 24
Tam adı: Damla Can
Doğum tarihi: 27 Şubat 1989
Doğum yeri: İstanbul/ Türkiye
Boyu: 1,71 m
Burcu: Balık
Ailesi:
Mesleği: Fitness Hocası, TV yarışmacısı
Aktif Yılları: 2016’dan bu yana
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Damla Can ilk kez tanınması Survivor yarışmasında 2016 yılında finale kadar yükselen ve performansıyla, güzelliğiyle ve düzgün fiziğiyle akıllarda kalmıştı. Damla Can 2018 All Star Survivor yarışmasında da yarım kalan iddiasını sürdürmeye gelmiştir.

2016 yılında “Survivor” programına katılan Damla Can, İzmir’de doğmuş ve 27 Şubat 1989’da dünyaya gelmiştir. Boyu 171 cm ve kilosu 56 olan Damla Can, step, jimnastik ve aerobik sporlarıyla ilgilenmektedir. Aynı zamanda özel bir spor salonunda eğitmenlik yapmaktadır. Damla Can’ın Ozan adında bir abisi bulunmaktadır.

Survivor 2016” yarışması 7 Şubat 2016’da başlamış ve TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın sunumuyla gerçekleşmiştir. Damla Can, yarışmada Gönüllüler takımında yer almıştır. Gönüllüler takımında aynı zamanda Aylin Şallı, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü ve Zafer Mete gibi yarışmacılar bulunmaktadır.

Ünlüler takımında ise Çağan Atakan Arslan, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan, Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışmıştır.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrasında “Survivor” yarışmacılarından Spartalı Mehmet, Ünlüler Takımı’na dahil olmuştur. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı, tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir’i de takımlarına almıştır.

2018 yılında düzenlenen “Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran ve Ümit Karan yer almıştır. Gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu ve Marcus yarışmıştır.

2018 yılında Kıbrıs’ta yapılan SMS sonuçlarına göre “Survivor 2018” şampiyonu Adem Kılıçcı olmuştur.

2019‘da Dominik’te düzenlenen Exatlon Cup‘ta Türkiye, Kolombiya, Romanya ve Meksika takımları yarışmıştır. Türkiye takımında Emre Durak, Yusuf Karakaya, Melisa Emirbayer, Seda Ocak, Yiğit Dikmen, Okay Köksal, Sema Aydemir gibi yarışmacılar yer almıştır.

1 Ocak 2024 tarihinde TV8’de başlamış olan “Survivor 2024: All Star” yarışmasına Damla Can dahil edilmiştir. Damla Can, yarışmada mavi takımda yer almaktadır ve takım arkadaşları arasında, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Yasin Obuz, Begüm Yücetan, Yunus Emre Özden, Furkan Kızılay, Hakan Hatipoğlu, Seda Aktuğlu, Nefise Karatay, Sahra Işık, Yiğit Poyraz ve Yaman Keleş yer almaktadır.

Kırmızı takımda ise; Sercan Yıldırım, Nagihan Karadere, Turabi Çamkıran, Doğukan Manço, Nihat Altınkaya, Gizem Memiç, Pınar Saka, Bozok Gören, Berna Canbeldek, Özgür Tetik, Ersin Korkut, Merve Aydın ve Aleyna Kalaycıoğlu bulunmaktadır.

Damla Can Katıldığı TV Programları

  1. 2016- Survivor 2016
  2. 2018- Survivor All Star 2018
  3. 2019- Exatlon Cup
  4. 2024- Survivor 2024: All Star

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
GoogleAcunnSozcuYoutube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu