SurvivorSurvivor 2024Yerli Kadın Ünlüler

Gizem Memiç Kimdir?

instagram takipçi hilesi

gizem memic 1
Tam adı: Gizem Memiç Mert
Doğum tarihi: 16 Mayıs 1990
Doğum yeri: Gaziantep, Türkiye
Boyu: 1,78 m
Ailesi: Tamer Memiç (Babası), Müberra Memiç (Annesi), İzel Memiç (Kardeşi)
Eşi: Burak Mert (2018 – Halen)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Model
Aktif Yılları: 2010 senesinden bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Gizem Memiç Kimdir? Gizem Memiç, 16 Mayıs 1990 günü Gaziantep‘te dünyaya gözlerini açmıştır. Annesi Eczacı Müberra Memiç, babası ise Lise öğretmeni Tamer Memiç‘tir. İzel Memiç isminde bir de kız kardeşi vardır. Lise eğitimini Ankara Kıkrkonaklar Anadolu Lisesi‘nde, üniversite eğitimini ise Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden tamamlamıştır.

Eğitiminin dışında Ankara, Çankaya, Hoy-Tur Spor Kulübü‘nde profesyonel olarak voleybol oynamıştır. 1 Nisan 2010 tarihinde organize edilen “Miss Turkey” güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Yarışmanın ikincisi ise Serenay Sarıkaya olmuştur. Memiç, birincilik tacını 2009 güzeli Ebru Şam‘dan almıştır. CNBC-e ve Kral TV‘den canlı olarak yayınlanan yarışmayı Cem Davran ve Burcu Esmersoy sunmuştur.

İlginizi çekebilir: Survivor Damla Can Kimdir?

Gizem Memiç, 2010 senesinin Ekim ayında Çin’in Sanya kentinde organize edilen “Miss World” ve 23 Ağustos 2010 günü Amerika, Las Vegas‘da düzenlenen “Miss Universe Kainat Güzeli” yarışmalarına katılmıştır. 2011 senesinde Amerika’da Carl’s Jr. şirketinin hindi burger reklamında oynamıştır.

7 Şubat 2016 günü TV 8 ekranlarında başlayan “Survıvor 2016” yarışmasında Gönüllüler Takımı‘nda yer almıştır. Memiç’e gönüllüler takımında Damla Can, Aylin Şallı, Gizem Kerimoğlu, Semih Öztürk, Efecan Dianzenza, Gülnihal Candan, Serkay Tütüncü, Zafer Mete ve İbrahim Giydirir eşlik etmiştir.

Survıvor 2016‘nın Ünlüler Takımı‘nda ise Çağan Atakan Arslan, Eda Akkaya, İbrahim Yattara, Ebru Öztürk, Nagihan Karadere, Ezgi Avcı, Serkan Ercan, Seda Tetik, Yunus Günçe, Tuğba Özay ve Yılmaz Morgül yer almıştır. Ünlüler takımında yer alan Serkan Ercan sol bacağında geçirdiği sakatlık sebebi ile yarışmaya 14 Şubat 2016 günü veda etmiştir. Ercan’ın yarışmadan ayrılmasında sonra ünlüler takımına Spartalı Mehmet dahil olmuştur. Daha sonra da Yağmur Özdemir ünlüler takımına gelmiştir.

İlginizi çekebilir: Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir?

Gizem Memiç, 18 Ağustos 2018 günü bir süredir aşk yaşadığı Burak Mert ile dünya evine girmiştir.

2022 Survivor All Star Gönüllüler ve Ünlüler yarışmasında, Ünlüler tarafında yedekten girdi.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.info

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu