Yerli Kadın Ünlüler

Larissa Gacemer Kimdir?

instagram takipçi hilesi

larissa gacemer 1
Tam adı: Larissa Gacemer
Doğum tarihi: 5 Kasım 1984
Doğum yeri: Sao Paulo, Brezilya
Boyu: 1.73 m
Ailesi: 
Eşi: Burak Gacemer (2011 –    )
Mesleği: Dizi Oyuncusu, Sinema Oyuncusu, Model
Aktif Yılları:
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Larissa Gacemer Kimdir? Larissa Gacemer, 5 Kasım 1984 tarihinde Brezilya, Sao Paulo‘da dünyaya gelmiştir. Gençlik soyadı Rodrigues olan Larissa‘nın bir ablası vardır. 17 yaşında modellik yapmaya başlamıştır. Türkiye’ye yerleşme kararı almadan önce ülkesi Brezilya‘da 4 yıl oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır.

ABD, İngiltere, Japonya, Fransa ve Türkiye‘de birçok reklam filminde rol almıştır. 2011 senesinde bir reklam filmi için İzmir’e giden güzel model, defilede eski basketbolcu Burak Gacemer ile tanışmıştır. Brezilya‘ya döndükten sonra da Burak Gacemer ile iletişimde kalan Larissa, 2011 yılının Mayıs ayında İstanbul’a gelerek Burak Gacemer ile dünya evine girmiştir.

Larissa Gacemer, 2012 senesinde “Krem” isimli dizinin yönetmeni tarafından aranmış ve bu dizide rol alması istenmiştir. Teklifi kabul eden Larissa, bu dizide Kenan Ece, Duygu Yetiş ve Ebru Akel ile birlikte rol almıştır. Türkçeyi iyi derecede konuşan güzel model, ayrıca iyi derecede İngilizce ve Portekizce bilmektedir.

2013 yılında Acun Ilıcalının sunduğu Survıvor yarışmasına katılmıştır. Ünlüler Takımı’nda yer alan Larissa’ya bu yarışmada, Erhan Yavuz, Bennu Gerede, Doğukan Manço, Cengiz Çoşkun, Nazenin Tokuşoğlu, Ümit Karan, Irmak Atuk eşlik etmiştir. Gönüllüler Takımı’nda ise Bozok Gören, Dağhan Külegeç, Gül Fakı, Emel Erdemanar, Duygu Çetinkaya, Hilmicem İntepe, Mustafa Sürmen, Murat Ceylan ve Seda Akman yer almıştır. Yarışma’da o sene Himicem İntepe birinci olmuştur.

Larissa Gacemer, 2013 senesinde eşi Burak Gacemer ile beraber “Calista Luxury Resort Hotel” reklamında kamera karşısına geçmiştir. 2015 senesinin Şubat ayında Burak Gacemer‘le birlikre İzmir’e taşınmışlardır. 2015 yılının Mayıs ayında ise Şoray Uzun‘un sunduğu Döndür Şansını isimli yarışma programına katılmışlardır.

2016 senesinde senaryosunu Yavuz Seçkin’in kaleme aldığı “Yıldızlar da Kayar: Das Borak” isimli sinema filminde rol almıştır. Gacemer’e bu dizide Yavuz Seçkin, Serenay Aktaş, Veysel Direk, Ümit Karan, Altan Erekli, Ali Rıza Tanyeli ve Altan Gördüm eşlik etmiştir.  2 Aralık 2016 tarihinde seyirci ile buluşan ve senaryosunu Gupse Özay‘ın kaleme aldığı “Görümce” isimli filmde de kamera karşısına geçmiştir. Bu filmde ise Buğra Gülsoy, Gupse Özay, Eda Ece, Demet Akbağ gibi isimler yer almıştır.

Güzel model, 2017 yılında Türk vatandaşı olmuştur.

Larissa Gacemer Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  1. 2016 – Görümce (Film)
  2. 2016 – Yıldızlar da Kayar: Das Borak  (Film)
  3. 2015 – O Hayat Benim 3. Sezon  (Dizi)
  4. 2012 – Krem (Dizi)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.İnfo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu