hosting

Hakan Hatipoğlu

”Forex”

Hakan Hatipoğlu
Tam adı: Hakan Hatipoğlu
Doğum tarihi: 28 Kasım 1979
Doğum yeri: Çanakkale / Türkiye
Boyu: 1.83 m
Ailesi: Zeynep Hatipoğlu
Eşi: Gizem Akın Hatipoğlu (e. 2011)
Çocuk (ları): Lila Hatipoğlu
Mesleği: Sutopu sporcusu, oyuncu, sunucu
Aktif Yılları: 2008 yılından bu yana
imdb-logo Hakan Hatipoğlu
youtube-chanel Hakan Hatipoğlu
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Hakan Hatipoğlutwitter-hesabi Hakan Hatipoğlu
Başlıklar

Hakkında

Hakan Hatipoğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu28 Kasım 1979 İstanbul doğumlu, Türk sunucu, oyuncu, sporcu ve yarışmacıdır. ‘Var Mısın Yok Musun?‘ isimli yarışma programıyla tanınmıştır. Çocukluğu İstanbul, Burgazada’da geçmiştir. Aslen Çanakkalelidir.

Işık Üniversitesi’nde İşletme Bölümü mezunu olan Hakan Hatipoğlu, daha sonra Marmara Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nde Yüksek Lisans yapmıştır. Hakan Hatipoğlu üniversiteden mezun olduktan sonra reklam ajanslarında çalışmaya başlamıştır. Daha sonra kendi reklam ajansını kurmuştur.

Bir dönem Adalarspor’da profesyonel olarak Su Topu oynamıştır. Ardından Milli takımda yer almıştır. 2013’de Akdeniz Oyunları’nda Türkiye adında Sutopu Milli Takımı’nda yer almıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Burak Akkul

2009 senesinde Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu “Var mısın Yok musun?” isimli yarışmaya katılmıştır. 250. programda yarışmış ve 132.000 TL ile yarışmadan ayrılmıştır. Var Mısın Yok Musun yarışmasından tanıştığı yarışmacı Gizem Akın ile 2011 yılında evlenmiştir. Çiftin Lila isminde bir kızı vardır.

2010’da yarışmadan sonra Erdal Beşikçioğlu‘nun oynadığı  “Behzat Ç.’ isimli kült Türk dizisinde 80 bölüm Selim karakterini canlandırmıştır. Bu diziyle oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Ardından TRT Spor’da spor programı sunmaya başlayan Hatipoğlu, sunuculuk yapmaya da başlamıştır. Aynı yıl Acun Ilıcalı’nın efsane olmuş Survivor yarışmasına katılacak yarışmacılardan biri olarak seçilmiştir. 2010 yılında Survivor Kızlar – Erkekler olarak düzenlenen yarışmanın kazananı Merve Oflaz olmuştur. 5 yıl sonra yine Survivor All Star yarışmasına katılmıştır. Büyük ve güçlü yarışmacılarla yarıştıkları zorlu All Star Survivor’ında Turabi Çamkıran, Merve Oflaz, Hilmi Cem İntepe ve Pascal Nouma gibi birçok isim yer almıştır. Şampiyon ise Turabi olmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Çağlar Ertuğrul

Hakan Hatipoğlu, 2018’den beri Survivor panorama programlarında sunuculuk yapmaktadır.

Yer Aldığı Dizi ve Filmler

  1. 2018 – Benim Adım Osman
  2. 2016 – Hayati Tehlike
  3. 2011 – Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (film)
  4. 2010 – Gecekondu (Tv Programı)
  5. 2010 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
  6. 2009 – Kapadokya Düşleri

Videoları

Fotoğrafları

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu