SurvivorYerli Kadın Ünlüler

Gizem Akın Hatipoğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

gizem akin hatipoglu kimdir6
Tam adı: Gizem Akın Hatipoğlu
Doğum tarihi: 01.01.1988
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.66
Burcu: Oğlak
Ailesi: Annesi Güler Akın, Babası Yaşar Akın
Eşi: Hakan Hatipoğlu
Çocuk (ları): Lila Hatipoğlu
Mesleği: Influencer
Aktif Yılları: 2007-Günümüz
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Gizem Akın Hatipoğlu Kimdir? Var Mısın Yok Musun? yarışmasıyla tanınan günümüz fenomenlerindendir.

Gizem Akın Hatipoğlu 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Güler Akın, babası ise Yaşar Akın’dır. Annesinin ve babasının tam olarak nereli olduğu bilinmeyen Gizem Akın Hatipoğlu’nun tek çocuk olduğu ve İstanbul’da dünyaya geldiği bilinmektedir.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamlamıştır. Lise eğitimini bitirdikten sonra üniversite için hazırlık yapmamıştır. Bir sene sonrasında İstanbul Bilgi Üniversitesi, Reklamcılık bölümünü kazanmış ve buradan mezun olmuştur.

İlginizi çekebilirHakan Hatipoğlu Kimdir?

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Reklamcılık bölümünü okurken, Acun Ilıcalı‘nın sunduğu Var Mısın Yok Musun? yarışmasında sunuculuk yapmaya başlamıştır. Sunuculuk yaparken aynı zamanda burada yarışan Gizem Akın Hatipoğlu, Var Mısın Yok Musun? yarışmasından 130 Bin TL kazanmıştır. Bu yarışma sayesinde geniş kitleler tarafından tanınan Gizem Hatipoğlu, bu yarışma bittikten sonra Survivor yarışmasında yer almaya başlamıştır. Survivor yarışmasında adaya 10. olarak veda eden Gizem Hatipoğlu, bu yarışma sayesinde de ününe ün katmıştır.

2010 senesinde Survivor’da yarışan Hatipoğlu, 2011 senesinde Star TV ekranlarında yayımlanan Star Life adlı magazin programında sunuculuk yapaya başlamıştır. Bir süre kadar Star Life magazin programında sunuculuğa devam etmiştir. Aynı sene içerisinde şuan ki eşi Hakan Hatipoğlu‘nun da rol aldığı, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2013 senesinde Her şey Yolunda Merkez dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

2016 senesinde Kanal D ekranlarında yayımlanan Ev Gezmesi adlı programda ünlülerin evini gezerek, sunuculuk yapmıştır. 2018 yılında ise Kızım ve Ben adlı sinema filminde Ayda karakteri ile beyaz perde de rol almıştır. 2019 yılında Fox TV’de yayımlanan Hayat Sensin adlı programda sunuculuk yapmıştır. Çeşitli işlerde sunuculuk ve oyunculuk yapan Gizem Akın Hatipoğlu şuanda ise ınfluencer mesleğini devam ettirmektedir. Gizem Akın Hatipoğlu’nun instagramda 2,1 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Var Mısın Yok Musun? yarışmasında tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile 24 Temmuz 2010 tarihinde dünya evine girmiştir. Çiftin bu evlilikten Lila Hatipoğlu adında kızları bulunmaktadır. Eşi Hakan Hatipoğlu‘nun isteği üzerine oyunculuğu bıraktıktan sonra zamanını çocuğuna ayırmaya karar vermiştir. Bu yüzden gününün bütün çoğunluğunu evde geçiren Hatipoğlu, sürekli olarak kullandığı ürünlerin tanıtımlarını da yapmaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu