Yerli Kadın Ünlüler

Ezgi Hocaoğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

ezgi hocaoglu kimdir 2
Tam adı: Ezgi Hocaoğlu
Doğum tarihi: 22 Temmuz 1995
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,6 m
Burcu: Yengeç
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): Atlas
Mesleği: Sporcu
Aktif Yılları: 2020 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Ezgi Hocaoğlu Kimdir? Ezgi Hocaoğlu, sporcudur.

Ezgi Hocaoğlu, 22 Temmuz 1995 günü İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini bitirdikten sonra, 2017 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu.

Hocaoğlu, 11 yıldır profesyonel olarak artistik cimnastik ile ilgileniyor. Türkiye Cimnastik Federasyonu’ndan Pilates Eğitmenliği sertifikası alarak kariyerine devam etmekte. 2018 yılında Pilates Eğitmeni sertifikasının yanı sıra Medical Sports Fitness Eğitmeni sertifikasını da aldı. Milli jimnastikçi sporcu şu anda jimnastik ve pilates dersleri veriyor.

2020 yılında Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu “Survivor 2020” yarışmasına yedek yarışmacı olarak katıldı.

Gönüllüler takımında Sadık Ardahan Uzkanbaş, Ceyhun Uzun, Burak Yurdugör, Cemal Can Canseven, Tayfun Erdoğan, Yasin Obuz, Fatma Günaydın, Nisa Bölükbaşı, Makbule Karabudak, Evrim Keklik, Meryam Kasap  yer aldı.

Survıvor 2020‘nin Ünlüler takımında da Parviz Abdullayev, Barış Murat Yağcı, Aycan Yanaç, Uğur Pektaş,Tuğba Melis TürkErsin Korkut, Şaziye İvegin Üner, Mert ÖcalSercan Yıldırım, Derya Can Göçen ve Elif Yıldırım Gören yer almaktadır. Berkan Karabulut, Yunus Emre Özden, Aşkım Burçe Tunay, Gizem Birdalve Ezgi Hocaoğlu yarışmaya sonradan dahil edildi.

15 Ocak 2022 günü yine TV 8 ekranlarında seyirci ile buluşan Survıvor 2022 All Star isimli yarışmaya yedek olarak katıldı. Mavi takım olan gönüllüler takımına girdi. Gönüllüler kadrosunda Hikmet Tuğsuz, Seda Ocak, Gökhan Keser, Evrim Keklik, Gizem Kerimoğlu, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Yunus Emre Özden, Sadık Ardahan Özkanbaş, Berna Keklikler, Sude BurcuYasin Obuz, Berkan Karabulut ve Yağmur Banda eşlik edecek. Nisa Bölükbaşı korona virüse yakalandı. Bu yüzden onun mavi takıma Yağmur Banda alındı. Nisa iyileştikten sonra yarışmaya dahil oldu.

Ünlüler takımında da Furkan Kızılay, Barış Murat YağcıElif Yıldırım Gören, Bora Edin, Çağan Atakan Arslan, Nagihan Karadere, Sercan Yıldırım, Mert ÖcalBatuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç, Merve Aydın, Gizem Memiç, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz yer alıyor.

Ezgi Hocaoğlu, evlidir. Bu evliliğinden Atlas adında bir oğlu dünyaya geldi.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=KBa9ylA1mtI

 

 

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu