Yerli Erkek Ünlüler

Sadık Ardahan Özkanbaş

instagram takipçi hilesi

ardahan ozkanbas 7

Tam adı: Sadık Ardahan Özkanbaş
Doğum tarihi: 1987
Doğum yeri: Adana / Türkiye
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Eski futbolcu
Aktif Yılları: 2019 yılından bu yana

Sosyal Medyada
instagram-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Sadık Ardahan Özkanbaş kimdir? Sadık Ardahan Özkanbaş, 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Adana’da doğan aslen Adanalı olan Ardahan Özkanbaş’ın çocukluk dönemi Adana’da geçmiştir. Futbola olan merakından küçük yaşlardan beri futbol oynayan Ardahan, daha sonra profesyonel olarak altyapıda oynamaya başlamıştır.

Ardahan Özkanbaş, Adanaspor altyapı takımlarında tam 8 yıl boyunca futbol oynamıştır. Daha sonra birtakım sakatlıklar yaşayarak futbol kariyerini sona erdirmek zorunda kalmıştır. Hemen ardından askeri görevini yapmaya başlamıştır. Askerden döndükten sonra yurtdışına çıkarak uzun bir süre gezmeye başlamıştır.

Ardahan Özkanbaş, 2 yıl boyunca Dubai’ye gidip hem gezmiş hem de orada yaşamıştır. Ardından Türkiye’ye geri dönen Ardahan, sporla uğraşmaya bir süre daha devam etmiştir. Daha sonra Kazakistan’a giderek orada da 6 ay boyunca yaşamıştır.

İmkanı olduğu süre boyunca gezmeyi, yeni yerler ve insanlar keşfetmeyi sevdiğini söyleyen Ardahan Özkanbaş, hayallerini gerçekleştirmek üzere hayatını yaşadığını belirtmiştir. En büyük hayallerinden biri olan Survivor yarışmasına katılmayı ise 2020 yılında gerçekleştirebilmiştir.

Acun Ilıcalı‘nın Tv8 ekranlarında yıllardır hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında bu yıl Ardahan Özkanbaş, gönüller takımında yer almıştır. Başarıyla yarışmada performans sergilemeye devam eden Ardahan, yarışmanın hayranlarından büyük bir kesimin desteğini almayı başarmıştır.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=CAZvS1hr6lg

https://www.youtube.com/watch?v=A2KdMSjD2vM

Fotoğrafları

Eda Nurçin

12 Haziran 1997 İzmir doğumlu, Bursa'da büyüyen, İstanbul'da yaşayan, Sinema ve Televizyon mezunu bir editör. Aynı zamanda yeni ve geleneksel medya arasında arafta kalmış bir içerik üreticisi ve yönetmen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu