Yerli Erkek Ünlüler

Atakan Işıktutan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

atakan isiktutan kimdir 5
Tam adı: Atakan Işıktutan
Doğum tarihi: 6 Aralık 1994
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,8 m
Burcu: Yay
Ailesi: 
Sevgilisi: Ceren Kaya
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sporcu, Dizi Oyuncusu
Aktif Yılları: 2017 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Atakan Işıktutan Kimdir? Atakan Işıktutan, dizi oyuncusu ve sporcudur.

Atakan Işıktutan, 6 Aralık 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Aslen Rizeli.

Üniversite eğitimini Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü‘nde tamamladı ve 2016 yılında mezun oldu. Yüksek lisans eğitimine 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü‘nde başladı.

Spor ile 4 yaşında beridir iç içe. İlk yaptığı spor yüzme idi. İlkokul, ortaokul ve lise dönemlerinde basketbol oynadı. 2013 yılında basketbolu bırakarak fonksiyonel fitness adına CrossFit ile tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına başarı ile katılmaktadır. 2018 yılında düzenlenen son şampiyonada kategori birincisi, aynı yıl düzenlenen Türkiye Kürek Şampiyonasında ise ikinci oldu. Ayrıca konuşma ve oyunculuk eğitimi aldı.

İlk rol aldığı televizyon dizisi “Paramparça” dizisidir. Bu dizide Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Leyla Tanlar,, Ebru Özkan, Nursel Köse ve Barış Falay gibi isimler ile birlikte rol aldı. Yapımcılığını Limon Film’in yaptığı, senaryosunu Süleyman Çobanoğlu kaleme aldığı, kadrosunda ise Murat Serezli, Berk Oktay, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Uğur Biçer, Alican Albayrak gibi isimlerin yer aldığı “Savaşçı” isimli dizide üsteğmen Oktay rolünü üstlendi.

Atakan Işıktutan, 2 Şubat 2019 günü TV 8 ekranlarında başlayan “Survıvor 2019 Türkiye – Yunanistan” isimli yarışmada  Bora EdinEcem OnaranHakan Kanık, Büşra Yalçın, Hikmet Tuğsuz, Melisa EmirbayerOkay KöksalSeda Ocak, Kader Karakaya, Sude Burcu ve Yusuf Karakaya gibi isimler ile birlikte yarıştı.

4 Şubat 2022 günü yayınlanan bölüm ile Survıvor 2022 All Star kadrosuna dahil oldu. Işıktutan, mavi takımda yarışacak. Mavi takım kadrosunda Sadık Ardahan Özkanbaş, Hikmet Tuğsuz, Gökhan Keser, Berna Keklikler, Evrim Keklik,  Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Yasin Obuz, Berkan Karabulut, Seda Ocak, Yağmur Banda ve Sude Burcu gibi isimler eşlik edecek.

Işıktutan, Ceren Kaya ile birliktedir.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=iG4q91GgTmM

https://www.youtube.com/watch?v=Vtxn5I3mD7o

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu