SurvivorYerli Kadın Ünlüler

Evrim Keklik Kimdir?

instagram takipçi hilesi

evrim keklik 1
Tam adı: Evrim Keklik
Doğum tarihi: ??. ??. 1991
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Ailesi: Hayrettin Keklik (Babası)
Sevgilisi:
Mesleği: Sporcu
Aktif Yılları: 2020 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Evrim Keklik Kimdir? Evrim Keklik, 1991 senesinde İstanbul‘da dünyaya gözlerini açmıştır. Babası Hayrettin Keklik aslen Çankırılıdır. İlkokul eğitiminin 1 sınıfında Fenerbahçe Spor Kulübü Volevbol Altyapısı‘nda voleybol oynamaya başlamıştır. Bu takımda 10 sene ter dökmüştür. Daha sonra Galatasaray Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı‘na transfer olmuştur. Bu takımda da 1 sene forma giydikten sonra Konya Ereğli Belediyesi‘ne transfer olmuştur.

Konya Ereğli Belediyesi Spor Kulübü‘nde forma giyerken yaşadığı talihsiz omuz sakatlığı sebebi ile uzun süre tedavi görmüştür. Tedavi süresi boyunca voleyboldan uzak kalmıştır. Daha sonra Ankara Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi‘nde Beden Eğitimi ve Spor Bölümü‘nde üniversite eğitimi almaya başlamıştır.

Üniversite eğitimi 7 sene süre Evrim Keklik, eğitim gördüğü Ankara Gazi Üniversitesi‘nde de 4 sene yüzücü olarak yüzmüş ve 3. kademe yüzme antrenörü sertifikasını alarak 2017 senesinde mezun olmuştur. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’a geri dönmüştür. İstanbul’a aileinin yanına geldikten sonra sualtı hokeyi oynamaya başlamıştır. Şu anda halen bir spor kompleksinde yüzme eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

2018 senesinde ATV ekranlarında seyirci ile buluşan ve sevilen yarışma programı olan “Kim Milyoner Olmak İster”  bilgi yarışmasına katılmıştır. Keklik, yarışmanın sonunda 30 Bin ₺‘nin sahibi olmuştur.

Evrim Keklik, 16 Şubat 2020 günü TV 8 ekranlarında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın sunduğu “Survivor 2020” yarışmasına dahil olmuştur. Gönüllüler takımında yarışan Keklik ile birlikte, Yasin Obuz, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Burak Yurdugör, Ceyhun Uzun, Cemal Can Canseven, Meryem Kasap, Makbule Karabudak, Fatma Günaydın, Tayfun Erdoğan ve Nisa Bölükbaşı yer almaktadır.

Ünlüler takımında ise Aycan Yanaç, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Uğur Pektaş, Tuğba Melis Türk, Derya Can Göçen, Elif Yıldırım Gören, Şaziye İvegin Üner, Barış Murat Yağcı ve Ersin Korkut yer almaktadır. Barış Murat Yağcı geçtiğimiz günlerde Gönüllüler takımına geçmiştir.  Yarışma kadrosuna ileri ki zamanlarda Yunus Emre Özden, Aşkım Burçe Tunay, Berkan Karabulut, Gizem Birdal ve Ezgi Hocaoğlu dahil edilmiştir.

Evrim Keklik, Survivor 2020 yarışmasında deli dolu tavırları ve cana yakınlığı ile seyirci tarafından takdir edilmektedir. Geçtiğimiz günlerde oynanan voleybol oyununda göstermiş olduğu başarılı performans ile hala yeteneğinden eksilen bir şeyin olmadığını kanıtlamıştır.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu