Emir Sarıgül

Emir Sarıgül Kimdir?

instagram takipçi hilesi

emir sarigul 1
Tam adı: Emir Sarıgül
Doğum tarihi: ??. ??. 1981
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Burcu: 
Ailesi: Mustafa Sarıgül (Babası), Gülsüm Hülya Köksaloğlu (Annesi), Ömer Sarıgül (Kardeşi)
Eşi: Fatoş Altınbaş (2008 – 2019), Sibel Can (Sevgilisi (İddia))
Çocuk (ları): İki kızı var
Mesleği: İş Adamı
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Emir Sarıgül Kimdir? Emir Sarıgül, iş adamıdır.

Emir Sarıgül, 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Babası ünlü siyasetçi Mustafa Sarıgül, annesi ise Gülsüm Hülya Köksaloğlu‘dur. Ömer Sarıgül isminde bir kardeşi vardır. Annesi o henüz 3-4 yaşlarında iken kanser hastalığı sebebi ile vefat etmiştir.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Nişantaşı Fevziye Mektepleri Vakfı, Nişantaşı Özel Işık Lisesi‘nde bitirmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü‘nde tamamlamıştır.  Daha sonra da Londra’da yer alan American Intercontinental University‘de master yapmıştır.

Sarıgül, inşaat sektöründe başarılı işler yapmaktadır. Maritza Şirketler Grubu‘nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevlerini icra etmektedir. 1999 yılında bugüne Galatasaray Spor Kulübü Üyesi’dir. 2010 ve 2013 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

Babası Mustafa Sarıgül gibi siyaset ile de ilgilenmektedir. Şişli Belediye Başkan Yardımcılığı ve Başkan Vekilliği görevlerini üstlenmiştir. Fakat, 2014 yılında seçilen Hayri İnönü ile yaşadığı anlaşmazlık ve tartışmalar sebebi ile tüm görevlerinden istifa etmiştir.

Emir Sarıgül, 2008 yılında Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Altınbaş‘ın kızı olan Fatoş Sarıgül ile dünya evine girmiştir. Bu evliliklerinden iki kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Çift, 2019 yılında boşanmıştır. Kızları pek çok sosyal yardımlaşma projesinde görev almaktadır.

Emir Sarıgül’ün adı son günlerde Sibel Can ile anılmaktadır. Bu iddiaları doğrulayan fotoğraflarda mevcuttur. Bu fotoğraflardan bir tanesi teknede çekilen şu fotoğraftır.

emir sarigul sibel can tekne

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=F26Q-lI9Y4M

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu