Yerli Erkek Ünlüler

Burak Bulut Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Burak Bulut3
Tam adı: Burak Bulut
Doğum tarihi: 16 Şubat 1980
Doğum yeri: Elazığ / Türkiye
Boyu: 1,76
Burcu: Kova
Ailesi: –
Sevgilisi: –
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2021(Nisan) -Günümüz
deezer logo mbSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Burak Bulut kimdir? Burak Bulut, Mustafa Ceceli ile yaptığı ‘’Leyla Mecnun’ düeti ile tanınır hale gelmiştir. 2021 yaz ayının hit şarkılarını çıkaran şarkıcı, listelerde 1. Sırada yer almıştır.

16 Şubat 1980 doğumlu olan ve aslen Elazığlı olan şarkıcı, kova burcudur. Üniversite yıllarına kadar hayatını, ailesine ile Elazığ’da geçirmiştir.

İlköğretim yıllarını Ziya Gökalp İlköğretim Okulunda okumuştur. Lise eğitimini Korgeneral Hulisi Sayın Ticaret Meslek Lisesinde, Bankacılık ve Finansman bölümünde tamamlayan Bulut, üniversite tercihlerinde de 2 yıllık Bankacılık ve Finansman bölümünü bitirmiştir.

14 Nisan 2021 tarihinde çıkardığı ‘’Kara Bahtım’’ şarkısıyla, birçok sosyal medya platformunda, şarkısını ve kendisini duyurmayı başarmıştır. Yakaladığı ünü kaybetmeden elinde tutmak isteyen Bulut, 20 Mayıs 2021 tarihinde ise ‘’Kafama Sıkasım Var’ şarkısını duyurmuştur.

En çok bilinen şarkıları arasında ‘’Sevmedim Deme’’ şarkısı vardır. 2021 yaz ayının hit şarkıları arasında yer almaktadır. Mustafa Ceceli ve Kurtuluş Kuş ile yaptığı ‘’Leyla Mecnun’’ düeti youtube platformu üzerinden 58.316.950 görüntüleme yakalamıştır.

23 Temmuz 2021 tarihinde çıkardığı ‘’Nabız’’ şarkısında da aynı başarıyı yakalayan Burak Bulut, en son 3 hafta önce ‘’Baba Yak’’ şarkısını çıkarmıştır. Şuan sadece nakaratının dolaştığı bir şarkısı olan Burak Bulut, bu şarkıyı da bir hafta içinde yayımlayacağını duyurmuştur.

Özel hayatı konusunda, bilgi vermeyen Burak Bulut’un evli olmadığı bilinmektedir.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu