Yerli Erkek Ünlüler

Uğur Yılmaz Deniz

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz Kimdir?

instagram takipçi hilesi

ugur deniz yilmaz 1
Tam adı: Uğur Yılmaz Deniz
Doğum tarihi: ??. ??. 1994
Doğum yeri: Antalya, Türkiye
Boyu: 1,8 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Aşçı
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Uğur Yılmaz Deniz Kimdir? Uğur Yılmaz Deniz, 1994 yılından Antalya‘da dünyaya gözlerini açmıştır. İki kardeşi bulunan Deniz, aşçılığa isteyerek başlamadığını fakat öğrenmeye başladıkça çok sevdiğini belirtmiştir. İlk aşçılık tecrübesini küçük bir restoranda başlamıştır.

Her geçen gün öğrendiği bilgiler ile mesleğini daha fazla sevdiğini belirten Deniz, çalıştığı küçük restorandan ayrılarak Bodrum’da hizmet vermekte olan İl Riccio Bodrum‘da çalışmaya başlamıştır. İl Riccio Bodrum’da 7 İtalyan şef ile birlikte çalışmış ve mesleki anlamda çok iyi bir deneyim yaşamıştır.

Uğur Yılmaz Deniz, İl Riccio Bodrum’dan ayrıldıktan sonra cruise gemisi olan Mein Schiff 2‘de çalışmaya başlamış ve kariyerini başka bir noktaya taşımıştır. 6 ay gemilerde çalıştıktan sonra tekrardan Türkiye’ye dönmüştür. Türkiye’ye döndükten sonra, Kıbrıs’a girmiş ve Kıbrıs Elexus Hotel‘de çalışmaya başlamıştır. Fakat Elexus Hotel’de bilgilerinin köreldiğini düşünmüş ve işten ayrılmıştır.

Daha sonra yeni bir maceraya atılmak üzere Katar’a gitmiştir. Katar’da bulunan lüks bir restoranda 2 yıl aşçı olarak çalışmıştır. Kariyeri boyunca yeni maceralara atılmayı çok seven Deniz, başka bir maceraya atılmak üzere TV 8 ekranlarında yayınlanan “MasterChef Türkiye” yarışmasına katılmaya karar vermiştir.

Uğur Yılmaz Deniz, binlerce aday arasından sıyrılmış ve MasterChef Türkiye yarışmasında yarışacak ilk 16 kişi arasına girmeyi başarmıştır. Uğur Yılmaz Deniz‘e bu yarışmada Serhat Doğramacı, Duygu Acarsoy, Barbaros Yoloğlu, Özgül Coşar, Emir Elidemir, Eray Aksungur, Esra Tokelli, Sedat Tuncer, Ayyüce Kamit, Furkan Yalçın, Celal Sarıgül, Tanya Kilitkayalı, Berk İlter, Ebru Has Bolulu ve Gülşah Suna gibi isimler eşlik etmiştir. Arem Yüce, Berker Başmanav, Didem Devay Selin Öztürk ve Walison Fonseca yarışmaya daha sonradan dahil olmuştur.

Uğur Yılmaz Deniz Neden Diskalifiye Edildi

MasterChef Türkiye yarışmasında başarılı bir şekilde yoluna devam eden Deniz, yarışmadan diskalifiye edildi. 2012 yılında sosyal medya hesabından başörtülü kadınlar için yaptığı çirkin söylem ve 2018 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı‘na ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘a küfür etmesi sebebi ile yarışma ile ilişkisi kesildi. Yarışmadan diskalifiye için kendine çok kızgın olduğunu söyleyen Deniz, kendisinin kesinlikle böyle bir insan olmadığını, yazdıkları şeylerin ergenlik döneminde olduğunu belirtmiştir.

İnsanların kendisini böyle tanımalarını istemeyen Deniz, sebep olduğu bu durum için herkesten özür diledi ve gözyaşları içerisinde yarışmadan ayrıldı.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu