Yerli Erkek Ünlüler

Berkan Karabulut

instagram takipçi hilesi

berkan karabulut 1

Tam adı: Berkan Karabulut
Doğum tarihi: 23 Eylül 1994
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.8 m
Ailesi: 
Sevgilisi: Lale Zuzanna Onuk
Çocuk (ları): 
Mesleği: Fitness Eğitmeni
Aktif Yılları: 2015 yılından bu yana
imdb-logo

youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Berkan Karabulut Kimdir? Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Üç çocuklu Yugoslav bir ailenin çocuğudur. Çok sık okul değiştirmiştir. Bunun nedeni basketbol ile de ilgilendiği için en iyi basketbol takımlarının olduğu okullara gitmiştir. 7 yaşında iken futbola başlamıştır. Daha sonra da pek çok spor dalı ile yakından ilgilenmiştir.

İstanbul’un en iyi basketbol takımlarında yer almıştır. 2 yıl A Takım seviyesinde basketbolcu olarak oynamıştır. 2011 senesinde Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde okumaya başlamıştır. 2015 senesinde eğitimini başarı ile tamamlamış ve mezun olmuştur. 2013 senesinde fitness eğitmenliği yapmaya başlayan Karabulut, 1.5 yıl Bellevue Rezidansı‘nda spor eğitmenliği yapmıştır. Daha sonra da tanıdığı biri ile ortaklık yapmış ve İstanbul Kuruçeşme‘de spor salonu açmıştır.

Berkan Karabulut, 25 Aralık 2015 tarihinde kendi spor stüdyosunu kurmuştur. O tarihten bu yana dubleks bahçeli bir spor salonuna sahiptir. 16 Şubat 2020 tarihinde TV 8 ekranlarında başlayan “Survıvor 2020 Ünlüler – Gönüllüler” yarışma kadrosuna yedek oyuncular arasında dahil olmuştur. Ünlüler takımında sakatlık geçiren isimler yerine yarışmaya dahil olan Karabulut, bir süre ünlüler takımında, Aycan Yanaç, Aşkım Burçe Tunay, Mert Öcal, Derya Can Göçen, Barış Murat YağcıTuğba Melis Türk,  Ersin Korkut, Elif Yıldırım Gören, Parviz Abdullayev ve Sercan Yıldırım ile birlikte aynı takımda yer almıştır. Barış Murat Yağcı bir süre önce gönüllülere geçmiştir.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümlerde Karabulut, Gönüllüler takımına geçmiştir. Gönüllüler takımında ise Yunus Emre Özden Ünlüler takımına geçmiştir. Karabulut, gönüllüler takımında Yasin ObuzNisa Bölükbaşı, Cemal Can Canseven,  Gizem Birdal, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Barış Murat Yağcı ve Evrim Keklik ile birlikte aynı takımda yarışmaktadır.

Berkan Karabulut, Lale Zuzanna Onuk ile bir ilişki yaşamaktadır. Lale Zuzanna Onuk, 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Varşova‘da yer alan Sosyal Bilimler Üniversitesi‘nde Psikoloji 2. sınıf öğrencisi iken 2018 senesinde düzenlenen “Miss Turkey 2018” güzellik yarışmasına 19. numaradan katılmıştır. Karabulut, pek çok ünlü isminde spor hocalığını yapmaktadır. Survıvor 2020‘de pozitif halleri ve hareketleri ile dikkatleri üzerine toplayan Karabulut, deli dolu hareketleri ve sevecen tavrı ile pek çok kişi tarafından sevilmektedir. Yarışmadan sonra da ismini sık sık duyurması düşünülen Berkan Karabulut, sık sık enerji kelimesini de kullanmaktadır.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=yJanQIn5_NM

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu