Bora Edin Kimdir?

instagram takipçi hilesi

bora edin kimdir 2
Tam adı: Bora Edin
Doğum tarihi: 23 Mart 1984
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,80 m
Burcu: Koç
Ailesi: 
Eşi: Hülya Çoban Edin
Çocuk (ları): Aslan Edin
Mesleği: Sporcu
Aktif Yılları: 2019 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Bora Edin Kimdir? Bora Edin, sporcudur.

Bora Edin, 23 Mart 1984 günü İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. 7 yaşına kadar İsviçre’de kaldı.

Lise eğitimini almak için Malta’ya gitti. Burada hem liseyi okudu hem de Hibernians futbol takımında oynadı. İki sene sonra Türkiye’ye döndü. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü‘nde tamamladı. Yine üniversitenin futbol takımında oynadı.

İstanbul’da Crossfit antrenörü olarak çalıştı. Fitness eğitmenliğinin yanı sıra yüzme, badminton, wakeboard ve basketbol gibi spor dalları ile de yakından ilgileniyor. Edin, 2 Şubat 2019 günü TV 8 ekranlarında başlayan “Survıvor 2019 Türkiye – Yunanistan” isimli yarışmada Atakan Işıktutan, Ecem Onaran,  Melisa Emirbayer, Hakan Kanık, Büşra Yalçın, Hikmet TuğsuzOkay KöksalSeda Ocak,  Sude Burcu, Kader Karakaya ve Yusuf Karakaya gibi isimler ile birlikte yarıştı. Yarışmanın birincisi Yusuf Karakaya oldu.

Bora Edin, 5 Şubat 2022 günü yayınlanan bölüm ile Survıvor 2022 All Star kırmızı takımına dahil oldu. Edin, kırmızı takımda yarışacak. Kırmızı takım kadrosunda Çağan Atakan Arslan, Mert ÖcalElif Yıldırım Gören, Nagihan Karadere, Barış Murat YağcıFurkan Kızılay, Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı, Gizem MemiçSercan Yıldırım, Merve Aydın, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz ile birlikte yarışacak.

Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Edin, 2017 yılında Hülya Çoban Edin ile dünya evine girdi. Bu evliliğinden 2019 yılında Aslan Edin isminde bir oğlu dünyaya geldi.

Bora Edin’in Programları

  1. 2022 – Survıvor All Star
  2. 2019 – Survıvor Türkiye – Yunanistan

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=8yNgxCt88eM

https://www.youtube.com/watch?v=J5TohHEei7g

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu