Yerli Kadın Ünlüler

Gizem Kerimoğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

gizem kerimoglu kimdir 3
Tam adı: Gizem Kerimoğlu
Doğum tarihi: 30 Ekim 1988
Doğum yeri: Fatih, İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,6 m
Burcu: Akrep
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sporcu
Aktif Yılları: 2003 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Gizem Kerimoğlu Kimdir? Gizem Kerimoğlu, sporcudur.

Gizem Kerimoğlu, 30 Ekim 1988 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde Bulgaristan göçmeni olan çekirdek bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Bir erkek kardeşi var.

Lise eğitimini 2005 yılında İstanbul Semiha Şakir Lisesi‘nde bitirdi. Üniversite eğitimine 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi Bölümü‘nde başladı. Üniversite’de eğitim alırken Londra’ya yabancı dil eğitimi almak için gitti.

2003 yılından bu yana pek çok spor dalı ile profesyonel ve yarı amatör olarak ilgilenmekte, lisanslı sporcu olarak basketbol ve futbol oynamakta. Hatta pek çok kez 19 Yaş Altı Kadın Futbol Takımı’na seçildi. Bu yıllarda Yapı Kredi Spor Kulübü ve benzeri spor kulüplerinde fitness eğitmenliği ve kişisel antrenörlük yaptı.

Kerimoğlu, profesyonel spor kariyerine 2013 yılında son verdi. Aktif bir spor kariyerinin ardından oyunculuk ve spikerlik üzerine eğitimlerine başladı. Dialog ve Barbaros Çidal‘dan spikerlik ve diksiyon eğitimi aldı. Tiyatro ve performans eğitimine ilk adımlarını kendisi de oyuncu olan arkadaşı Umut Kırcalı ile attı.

Daha sonra 2015 yılında Deniz Erdem‘den tiyatro oyunculuğu eğitimini aldı. Bu da kendisine çok şey kattı. 2015 yılının son çeyreğinden itibaren Akademi 35.5 Sanat Evi‘nde kamera performansı eğitimini tamamladı.

2016 yılında Acun Ilıcalı tarafından yapılan Survivor 2016 kadrosuna dahil olduğu açıklandı. Ünlüler takımında Çağan Atakan Arslan, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, Nagihan Karadere, İbrahim Yattara, Ebru Öztürk, Tuğba Özay, Serkan Ercan, Yunus Günçe, Seda Tetik ve Yılmaz Morgül yer alırken, gönüllüler takımında ise Gizem Kerimoğlu ile birlikte Zafer Mete, Efecan Dianzenna, Damla Can, Aylin Şallı, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, Serkay Tütüncü, Semih Öztürk ve İbrahim Giydirir bulunmaktaydı.

Ünlüler takımında yer alan Serkan Ercan, Ütopya programında sol ayağında sakatlanmıştı. Survıvor’da da bu sakatlığı tekrar etti ve yapılan muayene sonrasında yarışmaya devam edemedi. Onun yerine yarışması Spartalı Mehmet dahil oldu.

15 Ocak 2022’de TV 8 ekranlarında başlayan Survıvor 2022 All Star isimli yarışmanın gönüllüler takımında yer aldı. Kerimoğlu’na gönüllüler takımında Hikmet Tuğsuz, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Sude Burcu, Gökhan Keser,  Sadık Ardahan Özkanbaş, Berna Keklikler,  Yasin Obuz, Berkan Karabulut, Seda Ocak, Evrim Keklik ve Yağmur Banda eşlik edecek. Nisa Bölükbaşı korona virüse yakalandığı için onun yerine gönüllüler takımına Yağmur Banda alındı.

Ünlüler takımında ise Çağan Atakan Arslan, Barış Murat Yağcı, Nagihan Karadere, Furkan Kızılay, Mert Öcal Sercan Yıldırım, Batuhan Karacakaya, Elif Yıldırım Gören, Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç, Merve Aydın, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz yarışacak.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=V-f5ddj3Sgk

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu