Yerli Erkek Ünlüler

Cemal Can Canseven

instagram takipçi hilesi

cemal can canseven 1
Tam adı: Cemal Can Canseven
Doğum tarihi: 25 Mayıs 1995
Doğum yeri: İzmir, Türkiye
Boyu: 1.86 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: DJ, Youtuber
Aktif Yılları: 2020 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Cemal Can Canseven Kimdir? Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır. Annesi Rizeli, babası ise Bulgaristan, Selanik göçmenidir. Annesi gibi gördüğü kendisinden 9 yaş büyük bir ablası da vardır. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini İzmir’de bitirmiştir. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü‘nde bitirmiş ve başarı ile mezun olmuştur.

Üniversite arkadaşlarının verdiği tavsiye üzerine İstanbul DJ Academy‘e kaydolmuş ve DJ eğitimi almıştır. DJ‘liğin yanı sıra sporcu geçmişinin olduğu da bilinmektedir. Sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile üniversite eğitimi aldığı dönemlerde tanışmış ve çok yakın arkadaşlardır. Canseven, parfüme alerjisi olduğu için kesinlikle parfüm sıkmamaktadır. Aynı zamanda köpek ve kediye de alerjisi olduğu bilinmektedir.

Cemal Can Canseven, 16 Şubat 2020 günü TV 8 ekranlarında başlayan ve Acun Ilıcalının sunduğu “Survıvor 2020″ yarışma programına katılmıştır. Gönüllüler takımında yer alan Cemal Can Canseven‘in takımında Burak Yurdugör, Ceyhun Uzun, Yasin Obuz, Fatma Günaydın, Evrim Keklik, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, Meryam Kasap ve Makbule Karabudak yer almaktadır.

Survıvor 2020‘nin Ünlüler takımında ise Mert Öcal, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Ersin Korkut, Şaziye İvegin Üner, Derya Can Göçen, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk ve Parviz Abdullayev yer almaktadır. Yarışma kadrosuna daha sonra Aşkım Burçe Tunay, Berkan Karabulut, Ezgi Hocaoğlu, Gizem Birdal ve Yunus Emre Özden dahil olmuştur.

Geçtiğimiz günlerde Survıvor 2020‘de kilo tahmin oyunu oynanmıştır. Yarışmacıların kaçar kilo verdikleri teker teker bakıldı. Survıvor‘a 85.4 kilo gelen Cemal Can, 12.2 kilo vererek 73.2 kiloya gerilemiştir. Yarışmanın en çok kilo veren yarışmacısı 20.5 kilo ile Yasin Obuz olmuştur. Obuz, aynı zamanda Survıvor tarihininde en çok kilo veren yarışmacısı olmuştur.

Cemal Can Canseven, 12 Nisan 2020 Pazar günü yayınlanan “Survıvor 2020 Birleşme Partisi” söylediği Murat Boz‘a ait olan “Adını Bilen Yazsın” isimli şarkı ve gecenin sonunda sergilediği DJ şov ile büyük beğeni toplamıştır. Murat Boz, Cemal Can Canseven‘in şarkı performasına 10 üzerinden 10 puan vermiştir. İnstagram‘da 1.3 Milyon takipçiyi geçen Canseven, Survıvor yarışmasına girmeden önce de bir YouTube kanalı açmıştır.

Acun Ilıcalı‘nın İstanbul’da yaptığı, 13 Temmuz 2020 final gecesinde, Barış Murat Yağcı ile 2 finalist olarak kalmıştı. 14 Temmuz 2020 ‘de Survivor 2020 şampiyonu olmuştur.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=1BD5LcKgYE4

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.İnfo

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu