Yerli Kadın Ünlüler

Ayşıl Özaslan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

aysil ozaslan kimdir 6
Tam adı: Ayşıl Özaslan
Doğum tarihi: ??. ??. 1978
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.6 m
Burcu: 
Ailesi: 
Sevgilisi:
Mesleği: Ekonomi
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Ayşıl Özaslan Kimdir? Ayşıl Özaslan, eski Survıvor, Fear Factor ve Boksun Yıldızı yarışmacısıdır.

Ayşıl Özaslan, 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.

Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü‘nde okudu. Daha sonra, ekonomi okumak için New York’ta Berkeley College‘a gitti.

Bir süre ABD’de yaşamaya başladı ve kendisi için bir işletme kurdu. Daha sonra Türkiye’ye döndü ve özel bir şirketle anlaşma yaptı ve burada 7 yıldır şirketin Türkiye müdürü olarak görev yapıyor.

Özaslan, çocukluğundan beri sporla ilgileniyor ve 20 yıldır çeşitli sporla iç içe. Ayrıca Rusça, İngilizce, Türkçe ve Almanca olmak üzere 4 dil biliyor. Daha önce Survivor 2007 ve Fear Factor yarışmalarına katıldı. Ayrıca “Boksun Yıldızı” isimli programa katılmıştı. 2007 yılında katıldığı Survıvor’da finale kaldı.

15 Ocak 2022 tarihinde TV 8 ekranlarında seyirci ile buluşan Survıvor 2022 All Star isimli yarışmana yedek yarışmacı olarak dahil edildi. Gönüllükler kadrosunda  Sadık Ardahan Özkanbaş, Evrim Keklik, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Ogeday Girişken, Hikmet Tuğsuz, Anıl Berk Baki, Sude Burcu, Berkan Karabulut, Seda Ocak, Yasin Obuz, Gökhan Keser ve Yağmur Banda eşlik edecek. Nisa Bölükbaşı korona virüse yakalandığı için yarışmaya sonradan dahil edildi. Onun yerine gönüllüler takımına Yağmur Banda girdi.

Ünlüler takımında da Çağan Atakan ArslanElif Yıldırım Gören, Nagihan Karadere, Barış Murat Yağcı, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç, Birsen Bekgöz, Sercan Yıldırım, Batuhan Karacakaya, Merve Aydın ve Sema Aydemir yarışacak.

22 Ocak 2022 günü yayınlanan bölümde Ayşıl Özaslan, Nisa Bölükbaşı, Parviz Abdüllayev ve Yunus Emre Özden yarışmaya dahil oldu.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu