En Başarılı Uygulama Önerileri

Birçok Kategoride En İyi Uygulamalar

instagram takipçi hilesi

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte birçok uygulama hayatımızın olmazsa olmaz parçalarından bir tanesi haline geldi. Hayatı kolaylaştıran bu uygulamalar sayesinde telefonunuzda geçirdiğiniz vakti verimli hale getirebilirsiniz. İşte en benzersiz uygulama önerileri:

1- Bundle

(Bu arada yaşam kategorisinde MaksatBilgi’yi bulabilirsiniz!)

bundle 800x450

Habercilik uygulamaları arasında oldukça saygın bir yere sahip olan Bundle, gün içindeki tüm haberlerden ilk olarak sizin haberdar olmanızı sağlıyor. Birçok gazete ve dergiyi takip edebileceğiniz Bundle, birçok köşe yazarını da takip etmenize imkan sağlıyor. Kesinlikle her telefonun olmazsa olmaz uygulamalarından bir tanesi. Ayrıca Bundle’da gereksiz bildirimler ya da yalan haberler de yok. Aksine bildirim almak istediğiniz konuları kendiniz belirliyorsunuz.

2- Leap Second

leap second 800x800

Biri size 1 senenizi video yapıp verse ne hissederdiniz? Leap Second tam da böyle bir uygulama. 1 sene boyunca her gün sizin belirlediğiniz saatte size bir bildirim geliyor. Size düşen bir saniyelik bir video çekmeniz. Uygulama 1 sene sonra tüm anılarınızı toplayarak video haline getiriyor. Kesinlikle çok güzel bir uygulama.

3- Çeviri

ceviri 369x800

Google tarafından üretilen Çeviri, birçok dilden kendi dilinize çeviri yapmanızı sağlıyor. Fakat uygulamanın belki de en güzel özelliği fotoğraflarınızı tarayarak metni ana dilinize çevirmesi. Üstelik bunu yaparken birkaç saniyenin bile yeterli olması.

4- Brind! Alışveriş Listesi

bring 737x800

Markete her gittiğinizde mutlaka almanız gereken şeylerden birkaç tanesini unuttuğunuz oluyor mu? O zaman Bring tam da size göre bir uygulamadır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra alınması gerekenleri yazıyorsunuz. Sonrasında ister kendiniz isterseniz de başkaları ile listeyi paylaşıyorsunuz. Bu sayede market alışverişinizi hiçbir şey unutmadan kolaylıkla tamamlıyorsunuz.

5- Gemini Photos

gemini 800x800

Bazen aynı yeri en güzel kareyi yakalamak için defalarca çekeriz. Fakat bir süre sonra çektiğimiz bu fotoğraflar galerimizde çok fazla yer kaplar. Gemini Photos, dakikalar içinde fazla çektiğimiz fotoğrafları temizleyerek telefon hafızasında yer açar.

6- Pinterest

pinterest 800x448

Pinterest’e hem telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan giriş yapabilirsiniz. Pinterest’in en sevilen yanı birçok konuda fikir verici olmasıdır. Özellikle dekorasyon gibi konularda yaratıcı fikirlere ihtiyacınız varsa hemen uygulamayı telefonunuza indirin ve başlayın. Ayrıca siz de benzersiz fikirlerinizi Pinterest’e yükleyerek diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz.

7-Timehop

timehop 800x390

Anılara götüren bir uygulama da Timehop’tur. Ama Timehop sadece fotoğraflarınızı değil, aynı zamanda geçen sene bugün attığınız twitleri, facebook gönderilerini, yer bildirimlerinizi kısacası sosyal medyada yaptığınız tüm aktiviteleri karşınıza çıkarır. Timehop kesinlikle en sevilen uygulama önerilerinden bir tanesidir.

8-  Dvel

dvel 800x800

Bazen iki ayakkabı, iki televizyon ya da iki fotoğraf gibi konularda kararsız kaldığınız oluyor mu? Dvel başkalarının fikirlerine ihtiyaç duyduğunuz anda yardımınıza koşuyor. Bu mu, diğeri mi? diye düşünerek kararsız kaldığınız 2 şeyin fotoğrafını uygulamaya yükleyin. Bırakın diğer insanlar sizin için en doğru seçimi yapsınlar.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu