Yerli Kadın Ünlüler

Esin Çepni Hancı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

esin cepni hanci kimdir11
Tam adı: Esin Çepni Hancı
Doğum tarihi: 24 Temmuz 1993
Doğum yeri: Eminönü, İstanbul
Boyu: 1.73
Burcu: Aslan
Ailesi:
Eşi: Bilal Hancı
Çocuk (ları):
Mesleği: Influencer
Aktif Yılları: 2016- Günümüz
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Esin Çepni Hancı Kimdir? Bilal Hancı‘nın eşidir.

Esin Çepni Hancı 24 Temmuz 1993 tarihinde Eminönü’nde dünyaya gelmiştir. Ailesi hakkında pek bir bilgiye rastlanamayan Esin Çepni Hancı‘nın babasının olmadığı biliniyor.

İlkokul, ortaöğretim ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamlayan Çepni, lise yıllarından bu zaman çok çeşitli işlerde çalışmıştır. Sürekli olarak çalışan Çepni, en son profesyonel makyaj eğitimi alarak kariyerini bu yönde ilerletmeyi tercih etmiştir.

Bilal Hancı ile evlenmeden öncede lisanslı makyaj uzmanlığı yapmaktaydı. Hancı 8 Şubat 2016 yılında yayımlanmaya başlayan sunuculuğunu Öykü Serter‘in, jüriliğini ise Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez‘in bulunduğu İşte Benim Stilim yarışmasına katılmıştır. Yarışma da sık sık pahalı kıyafetleri ve yaratıcılığı ile konuşulan Esin Çepni Hancı, Bahar Candan ile kavgalarıyla da çok konuşulmuştur. Kendisi yaptığı çöp poşetinden elbise ile de jürilerin dikkatini çekmeyi başaran Esin Çepni Hancı, 4 Mart 2016 yılında yapılan eleme ile yarışmaya ve hayallerine veda etti.

Bilal Hancı ile evlendikten sonra ise yani şuanda instagramda reels videoları, iş birliği ve tiktok videoları çekmektedir. Aynı zamanda içeriğinde Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı bulunan Kafalar ekibinin youtube videolarına da sık sık konuk oluyor.

Kafalar ekibinin ilk olarak ”Eşler Birbirini Ne Kadar Tanıyor?” videosuna konuk olan Esin Çepni’nin olduğu video 3,7 milyon, sonrasında ”Eşlerle Anla Bakalım” videosuna konuk olan Esin Çepni’nin olduğu video 2,5 milyon, ”Eşlerimizle Yalan Makinesine Bağlandık” videosu 2,6 milyon ve son olarak ”Eşlerle Hesap Kimde?” videosu ise 1,3 milyon izlenerek Youtube trendler listesine girmiştir.

Şuanda ise sık sık reels videoları ve içerik üreticiliği yapan Hancı’nın instagram da 138 bin takipçisi bulunuyor. Bilal Hancı ile özel olarak röportaj veren Esin Çepni Hancı, röportaj da çok fazla keşkesinin olduğunu fakat bunları kafasına takmadığını belirtiyor. Karakteri ile ilgili olarak da yorumlar yapan Çepni’nin her şeyi açıklama takıntısının, her olayı detaylı olarak söylemesi gerekiyormuş gibi hissettiğini de söylüyor. Aynı zamanda Bilal Hancı ne kadar savruk ve eli açık ise kendisinin de bu konuda cimri ve parayı tutmayı bilen biri olduğunu söylüyor.

2016 yılında Bilal Hancı ile arkadaşça tanışan Çepni, Bilal Hancı‘yı hiç bir zaman arkadaş olarak görmediğini, o zamanlarda arada görüştüklerini söylüyor. 22 Ağustos 2020 yılında ise dünya evine girdiler.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=6IYlZroA9g0

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu