Yerli Erkek Ünlüler

Fatih Yasin

Fatih Yasin Kimdir?

instagram takipçi hilesi

fatih yasin kimdir7

Tam adı: Fatih Yasin
Doğum tarihi: 25 Ekim 1993
Doğum yeri:
Boyu: 1.68
Burcu: Akrep
Ailesi: Annesi Zehra Yasin, Abisi Furkan Yasin
Eşi: Sena Güzeldağ
Çocuk (ları):
Mesleği: Youtuber, Oyuncu
Aktif Yılları: 2014-Günümüz
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Fatih Yasin Kimdir? Youtube platformunda Kafalar kanalında videolar çeken youtuber ve oyuncudur.

25 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Zehra Yasin aslen Kastamonu, babası ise aslen Sivaslıdır. Kendisinden 4 yaş büyük Furkan Yasin adında abisi bulunmaktadır. Abisinin evliliğinden ise 3 yaşında bir yeğeni bulunan Fatih Yasin, Kafalar ekibinin de dikkat çeken üyelerindendir.

İlkokul, ortaöğrenim ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamlamıştır. Yine üniversite eğitimi için İstanbul’u tercih eden Fatih Yasin, Arel Üniversitesi Uluslararası Lojistik Bölümünden mezun olmuştur.

Üniversite yıllarında şuan da aynı ekipte bulunan arkadaşı Atakan Özyurt ile tanışmıştır. Vine platformuna videolar çekmeye başlayan Atakan ve Fatih burada belirli kitleye ulaşmışlardır. Atakan Özyurt ile birlikte atıldığı bu platformu geliştirmeye çalışan ikili, Bilal Hancı ile de tanışmışlardır. Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt 26 Aralık 2014 tarihinde şuanda youtube platformunda 7,1 milyon abonelik sayısına ulaşan Kafalar kanalını açmışlardır.

Medya ve televizyon yolcuğuna 2013 yılında ”Yolcu” adlı kısa film ile başlayan Fatih Yasin, bu yolunu internet dünyasında ilerletmeyi hedeflemiştir. 2014 yılında açtıkları Kafalar kanalıyla güzel bir kitleye ulaşan üçlü, 2018 yılında Evrim Akın’ın sunduğu ”Çocuktan Al Haberi” adında olan TV programına katılarak televizyon dünyasına üçlü adımlarını atmışlardır. Söz ve müziğinin Eypio’ya ait olduğu ve 2018 yılında Beyazperdede yayımlanan ”Kafalar Karışık” adlı sinema filmi ile de hem müzik anlamında hem sinema anlamında büyük ve başarılı adımlar atmışlardır.  Kendi filmleri olan Kafalar Karışık adlı sinema filminin yönetmenliğini Yücel Yolcu devir almıştır. Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen, Metin Akpınar, Cihan Ünal, Güven Kıraç, Burak Tamdoğan, Erkan Can, Yıldız Tilbe, Enes Batur, Funda Arar gibi önemli isimlerde yer almıştır.

2018 yılı içerisinde Kafalar Medya Prodüksiyon ve Reklam Hizmetleri Şirketini kurup büyük b ir kurum olma adına da adımlarını atmışlardır. 9 Temmuz 2018 tarihinde mega star Ajda Pekkan ile birlikte Harbiye Açık Hava Konserinde Kafalar grubu olarak Ajda Pekkan ile düet yapmışlardır.  Yine 2018 senesi içerisinde Kafalar ekibi olarak Eser Yenenler Show’a da konuk olmuşlardır. 2019 yılında ”Enes Batur Gerçek Kahraman” sinema filminde Fatih rolü ile rol almıştır.

Yer Aldığı Filmler

  • 2013- Yolcu (Kısa Film)
  • 2018-Kafalar Karışık (Sinema Filmi-Fatih Yasin)
  • 2018-Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? (Sinema Filmi- Fatih Yasin)

Yasin evlenmeden önceki süre boyunca özel hayatını sır gibi saklamıştır. Kendi hayatında fazlasıyla duygusal olmasıyla bilinen Fatih Yasin geçtiğimiz günlerde Sena Güzeldağ ile evlenmiştir. Avukat olan eşi ile uzun zamandır tanıştığını ve hayatının aşkının o olduğunu da belirtmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu