Yerli Erkek Ünlüler

Atakan Özyurt

Atakan Özyurt Kimdir?

instagram takipçi hilesi

atakan ozyurt kimdir8
Tam adı: Atakan Özyurt
Doğum tarihi: 31 Aralık 1993
Doğum yeri: Ordu
Boyu: 1.81
Burcu: Oğlak
Ailesi: Annesi Beyhan Özyurt Babası Veysel Özyurt
Eşi:
Çocuk (ları):
Mesleği: Oyuncu, Youtuber
Aktif Yılları: 2014-Günümüz
imdb-logo
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Atakan Özyurt Kimdir? Youtube platformunda Kafalar kanalında videolar çekmektedir.

31 Aralık 1993 tarihinde Ordu’da doğmuştur. Annesi Beyhan Öztürk, Babası ise Veysel Öztürk’tür. Kendisinden 3 yaş büyük olan bir ablası olan Atakan Özyurt’un, 2 tane yeğeni bulunmaktadır.

İlkokul, ortaöğrenim ve lise eğitimlerini Ordu’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için İstanbul’a taşınan Atakan Özyurt, İstanbul Arel Üniversitesi’nde Tıbbi Laboratuvar Bölümünde okumuştur. Ön lisans olarak tamamladığı bu bölümden mezun olmuştur.

Üniversite yıllarında şuan da aynı Kafalar ekibinde olan Fatih Yasin ile tanışan Özyurt, ilk olarak Vine platformuna videolar çekmeye başlamıştır. Vine platformunda belirli kitleye ulaşan Atakan Özyurt, başarılarının devamını getirmek istemiştir. Fatih Yasin ile birlikte atıldığı bu platformda Bilal Hancı ile de tanışmışlardır. Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube platformunda Kafalar kanalını açmışlardır.

Seneler içerisinde belirli kitlelere ulaşan Kafalar ekibinin şuan Youtube platformunda 7,1 milyon abonesi bulunmaktadır. 11 Şubat 2018 tarihinde Evrim Akın’ın sunuculuğunu üstlendiği ”Çocuktan Al Haberi” adlı TV programında yer almışlardır. Aynı zamanda söz ve müziğinin Abdurrahim Akça (Eypio)‘ya ait olan ”Kaşık” şarkısını da çıkarmışlardır. Yine 2018 yılında Kafalar Medya Prodüksiyon ve Reklam Hizmetleri LTD Şirketini kuran Kafalar ekibi büyük bir ofis sahibi de olmuşlardır.

2018 yılında Eypio’nun söz ve müziğini üstlendiği ”Kaşık” şarkısının filmi olan Kafalar Karışık adlı sinema filmin de yer almışlardır. Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu olan, Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen ve Burak Tamdoğan‘ın yer aldığı aynı zamanda Enes Batur, Yıldız Tilbe, Funda Arar‘ın yer aldığı sinema filmidir.  Kafalar ekibi Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin 5 Aralık 2018 tarihinde Eser Yenenler Show’a konuk olmuştur.

Yer Aldığı Filmler

  • 2018-Kafalar Karışık (Sinema Filmi-Atakan Özyurt)
  • 2018-Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? (Sinema Filmi- Atakan Özyurt)

Özel hayatı konusunda kendini pek belli etmeyen Özyurt’un sevgilisi ve aynı zamanda nişanlısı Selen Kaldırım’dır. Geçtiğimiz günlerde nişanlanan çiftin Şubat 2022’de evlenecekleri duyuruldu. Sık sık tek başına paylaştığı videolarla da gündeme gelen Atakan Özyurt’un komik bir kişiliği olduğu düşünülüyor. Aynı zamanda instagram ve tiktok hesaplarını da aktif olarak kullanıyor.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu