Film & Dizi Önerisi

Kendinden Kaçak Filmi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Kendinden Kaçak Filmi, başrolünde Fatih Yasin, Atakan Özyurt ve Bilal Hancı‘nın yer aldığı bir sinema filmidir. Youtuber olan bu üç kişinin çektiği film 22 Nisan 2022 tarihinde sinemalarda vizyonda olacaktır. Peki Kendinden Kaçak Filmi filminin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır? Tüm detaylar yazımızda..

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

Kendinden Kaçak Filmi
Türkçe İsmi: Kendinden Kaçak
IMDb Puanı:
Yapım yılı: 2022
İlk vizyon tarihi: 22.04.2022
Yaş Sınırı: +6
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Levent Türkan
Senarist: Cüneyt İnay
Yapımcı: Harun Türk
Yapım Şirketi: HT Yapım
Başrol Oyuncuları: Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin
Türü: Komedi, Macera
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal:

Kendinden Kaçak Filmi Konusu

Kendinden Kaçak Filmi, uzun zamandır Kafalar ekibini takip edenlerin heyecanla beklediği filmler arasında yer alıyor. Başrolünde Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin‘in yer aldığı filmin yönetmenliğini Levent Türkan yapmıştır. Filmin senaristliğini Cüneyt İnay, yapımcısı ise Harun Türk olmuştur. Filmin oyuncuları arasında Avlu dizisiyle tanınan Eslem Akar, Şevket Çapkınoğlu, Hakan Bilgin ve Şinasi Yurtseveri bulunmaktadır. Eslem Akar’ın başrol oyuncuları arasında olduğu söylenilse de henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

kendinden kacak filmi konusu ve oyunculari3

Kendinden Kaçak filminin aslında 20.12.2021 tarihinde Kafalar Karışık 2 adıyla vizyona girmesi bekleniyordu. Fakat vizyon tarihi 22.04.2022 olarak değiştirildi. Aynı zamanda Kafalar Karışık filminin devamı olarak nitelendirildiği için Kafalar Karışık 2 olarak bilinmektedir. Fakat filmin adı vizyon tarihi ile birlikte değişiklik gösterip, Kendinden Kaçak filmi olmuştur.

kendinden kacak filmi konusu ve oyunculari5

Kafalar Karışık filminde Atakan Özyurt ve sevgilisi Buse (Feride Hilal Akın) evlenmek isterler. Fakat zengin bir aileden gelen Buse’nin başta dedesi bu evliliğe karşı gelmektedir. Atakan ise dedeyi ikna edemeyince Buse’nin babasını bulmak için yola koyulur. Bilal ve Fatih ile birlikte Antalya’ya kadar giden üçlü, Buse’nin babasını bulmaya çalışırken bir sürü macera yaşarlar. Kendinden Kaçak filmi de Kafalar Karışık filminin devamı niteliğinde sayılıyor. Bu yüzden aslında aynı senaryonun farklı hali veya filmin hikayesinin devamının olacağı düşünülüyor.

Kafalar Karışık filminin yönetmen koltuğunda oturan Yücel Yolcu olmuştur. Film vizyonda kalmış olduğu 8 haftada 864.706 seyirci tarafından izlenmiştir. Gişeden elde edilen gelir ise 10.453.057,40 TL olarak açıklanmıştır. Kendinden Kaçak filminin de bu izlemelere ulaşması bekleniyor.

Kendinden Kaçak Filmi Oyuncuları

kendinden kacak filmi konusu ve oyunculari1

  • Hakan Bilgin
  • Şinasi Yurtseveri
  • Lale Başar
  • Eslem Akar

Kendinden Kaçak Filmi İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu