Hosting

OnlyFans Nedir, Nasıl Kullanılır?

Google News

OnlyFans, içerik oluşturan herkesin TikTok ya da Instagram gibi platformlarda yer alan hesaplarına göndermesine izin veren bir sosyal platformdur. Bu kulağa yeterince basit geliyor olabilir. Ancak üyelerin içeriklerini takipçilerinin ya da hayranlarının erişmesi için bazı kısıtlamalar koyabilir.

İçerik oluşturucu, hesabının tamamına erişim için bir abonelik ödemesi isteyebilir ya da bunu, hayranların özel içeriğe erişim için yalnızca bir kerelik ücret ödemesi gerektiği şekilde ayarlayabilir.

Beyoncé gibi dünyaca ünlü isimler ve fenomenler, markaları hakkında daha fazla merak oluşturmak ve gelir akışlarını artırmak için bu siteyi kullanıyor. Bu tarz kişilere hayran olan gençler hiç düşünmeden bu abonelikleri alıyor. Milyonlarca hayranı bir araya topladığınızda da bu ciddi bir gelir haline geliyor.

OnlyFans’a abone olabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Facebook ya da diğer platformlarda olduğu gibi rastgele bir doğum yılı seçer üye olurum diyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü kimlik onayı da şart. Aynı zamanda bir selfie resminizi de çekip göndermelisiniz.

OnlyFans

OnlyFans Nasıl Kullanılır ?

Onlyfans uygulamasını kullanmadan önce, sitedeki ve uygulamadaki içeriğin %80’inden fazlasının yetişkinlere uygun yani +18 içeriğe sahip olduğunu söylememiz gerek. Bu soruyu göz önünde bulundurarak sitenin kullanım amacınıza uygun olup olmadığını değerlendirin. Onlyfans uygulamasını kullanmak için önce üye olmalısınız.

Onlyfans uygulamasına üye olma amacınız para kazanmaksa, sürekli içerik üreterek kullanıcıların sayfanızdan keyif almasını sağlayabilmelisiniz. İçeriğinizi merak uyandıracak şekilde paylaşmalısınız. İçerik üretmek için uğraşmak istemiyorum diyorsanız, içeri girip neler olup bittiğini görmek ve boşa para harcamak istiyorum diyorsanız, yapmanız gereken şunlardır;

Resmi Onlyfans web sitesine gidin.

  • Açılan sayfada Google, Twitter ya da Sign Up For OnlyFans.com’a tıklayarak üyelik sayfasına gidin.
  • Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra hayran olduğunu bir kişiye üye olabilirsiniz.
  • Abonelik işleminin tamamlanması için kart bilgilerinizi siteye girmeli ve ödeme adımını tamamlamanız gerekmektedir.
  • Ücretsiz hesapları görüntülemek isteseniz bile yine de kart bilgilerinizi girmeniz lazım.
  • Tekrardan belirtmekte fayda var. Site içeriğinin %80’inden fazlası +18 video, fotoğraf ve dosyalardan oluşuyor.

OnlyFans

OnlyFans Türkiye’de Kullanılabiliyor Mu?

Bu sitenin Türkiye’de kullanılması yasak. Hatta sadece Türkiye değil. Bazı diğer ülkelerde de yasak. Fakat siteyi ve uygulamasını kullanabilmek için bazı yollar var. Sitenin uygulamasını Türkiye’de kullanabilmek için uygulamanın APK’sını internetten indirmeniz gerekmektedir. Yasal olmadığı için size link veremeyeceğiz. Fakat Google’da pek çok sitede bulabilirsiniz.

En Önemli Soru: Güvenilir Mi?

En çok merak edilen sorulardan bir tanesi de “OnlyFans Güvenilir Mi?” sorusudur. Söylentilere göre güvenilir. Platformun resmi İnstagram hesabında sık sık güvenilir olduklarına dair paylaşımlar yapılıyor.

Sitenin amacı abone tarzı para kazanma üzerine ilerlemektedir. Site sadece 18 yaşından büyük kişiler için uygundur. Çocuklar için uygun değildir. Bunun için dikkatli olmakta yarar var.

OnlyFans

OnlyFans İle İlgili Videolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapat