Keşfet

Endüstriyel Mutfak Ekipmanlar

Bumutfak ,içinde bulunduğu endüstriyel mutfak sektöründe 12 yıldır hizmet vermektedir.Endüstriyel mutfak ürünlerinin ithalat ve üretimlerini bizzat kendisi yapmaktadır.Tüm ürünlerin hem online satışını hemde tüm türkiyeye servis, teknik destek hizmetini sunmaktadır.


Pasta Dolabı grubunda 78 lt , 89lt , 120 lt, 160 ve 215 lt olmak üzere bir çok pasta dolabı modelinin üretimini ithalatını bizzat yapmaktadır.En iyi en kaliteli üretim için çalışmaktadır.Pasta teşhir dolapları diğer tüm ürünler gibi 2 yıl garantilidir.İsteğinize göre sizin dilediğiniz ölçülerde özel pasta dolaplarıda yapmaktadır.Önceden sipariş vererek dilediğiniz pasta dolabını yaptırabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanlar

Elektrikli Çay Makinesi ürünlerinde 10lt, 15lt, ve 20lt olmak üzere 3 modelde hizmet vermektedir.10lt elektrikli çay makinesi ile bir seferde tam 125 bardak çay yapabilirsiniz.15lt çay makinesi ile 180 bardak 20lt elektrikli çay makinesi ile 250bardak çayı tek seferde yapabilirsiniz. Tüm gövdesi paslanmaz olup ısı yalıtımlı rezistanslıdır.Dijital gövdeye sahiptir .Tüm ürünler gibi 2 yıl garantilidir.

İLGİLİ BİLGİ:
Sixpad Nasıl Kullanılır?

Buz kırıcı blender serisinde en iyi ürünü üretmektedir.En az geri dönüş ve en kaliteli malzeme prensibi ile .Buz kırıcı bar blender 2 farklı model ve 5 farklı renk seçeneğine sahiptir.Bar blender en çok satılan tercih edilen ürünlerdendir.Çizilmeye karşı polikarbon kasa kullanılmıştır en sert cisimleri bile parçalayabilir.Buz kırıcı blender 1500w güce sahiptir 3lt haznesi ile tek seferde bir çok lezzeti yapabilirsiniz.Tüm ürünlerde olduğu gibi bar blenderlarda 2 sene garantilidir.

Garanti kapsamı dışında olan durumlarda veya garanti süresi bittiğinde servis hizmetimiz devam edecektir tüm ürün gruplarında eksiksiz yedek parça stoğumuz bulunmaktadır.
Bumutfakda yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartına 9 taksit imkanı sunulmaktadır.Üstelik tüm Türkiye’ye tüm ürünlerde online alışverişte kargo ücretsizdir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı