Keşfet

Stencilleri Dünyaya Satan Türk

instagram takipçi hilesi

Duvarınızı duvar kağıdı yerine daha ekonomik şekilde tasarlayacağınız yeniden kullanılan Şablonlara stencil deniyor. Türkçe’de duvar şablonu. Wall Stencils adında da anlaşılabileceği gibi duvar şablonları Lazer kesim makinesinde duvarınızın ölçüsüne göre hesaplanan belli ölçülerde yapılıyor. Trendy Stencils tasarımı bulunan ve satılan şablonların yanısıra duvarınıza göre özel şablon üreten bir şirket.

stenciller min

Etsy mağazasıyla kurulan şirket  şu anda 18’den fazla ülkeye satış yapmaktadır. Firmanın platformunda Mandala Stencils, Wall Stencils, Border Stencils, Tile Stencils, Floor Stencils, Furniture Stencils koleksiyonları bulunmaktadır.

Trendy Stencils Türkiye’de stencil üreten sadece 5 firmadan biri. Yapılan ürünlerin özelliği hepsi farklı bir tasarımcı tarafından çizilmiş olması, bu tüm koleksiyonunu benzersiz olmasını sağlıyor. Yapılan araştırmalarda Duvar kağıdı yerine şablon boyama  akımı süre geldiği için Firmanın sahibinden yapılan açıklamada ürünün şablon malzemesinin uygunluğunu sadece 2 firma ürettiği için Stencil sektörünün büyümesini yavaş görünüyor. Fakat Dupont Tenjin ve Orafol şirketinin ürettiği Plastik bazlı Polyurethan Teraflate malzemesinde üretimde en iyi sonucu aldıklarını açıklıyor.

Dünya da eve dekor sektöründe %2.3 paya sahip olan Stencil şablonlar en sık Almanya, Birleşik Krallık, Kanada, Almanya’ kullanılmaktadır. Genellikle Gelir durumunun ve kişi başına düşen gelirin yüksek olduğu ve Batı ülkelerinin kullandığı istatistiklerde yer alıyor.

Kullanım Amacı

Stencilleri en çok eski fayanslarını yenilemek için kullananlar ön planda ve bu araç onları büyük bir ev yenileme masrafından kurtarıyor. Trendy Stencils’de yer alan floor stencils koleksiyonunda fayansınızı kırmadan yenileyebileceğini 130’dan fazla ürün bulunuyor. Ayrıca Trendy Stencils isteğe göre belli ölçülerde tüketiciler için tasarım yapmaktadır.

Bir Hobi Malzemesi olarak Stencil

Wall Stencils, Floor Stencils, Mandala Stencils kişilerin herhangi bir ustaya ihtiyacı olmadan kendi başına yapacağı bir malzeme. Bu yüzden Stencil işlemi daha ucuz ve ve serbest bir şekilde desen çizebileceğiniz her yüzeye uygundur.

Sınırsız Desen

Trendy Stencils her türlü deseni vektörel çizim yaparak üretecek kapasitede bu sayede istediğiniz resmin deseni size şablon olarak gönderilmekte. Sadece sunulan ürünlerden tatmin olmayan müşterilerin kendilerine özel stencil deseni yaptırabileceği bir platform Trendy Stencils.

4 yılda %800 büyüyen firma dünyada belli ülkelere ihracat yapan bir firma. Toptan ve tek satış yapılan platformda özellikle siparişler Lazer kesim makinesi için özel çizilmektedir. 1.5 x 2 metreye kadar üretim yapan Trendy Stencils ürettiği ürünler için paketleme sistemini de kendi yapmaktadır. Bu sayede ihracat operasyonlarında herhangi bir ara depo kullanmayan lojistiğin %100’ünü yapan geleneksel bir firma.

İstanbul’da 2019’da kurulan firmada 7 kişi her kişi kendi alanında profesyonel olarak çalışmaktadır.

Her bir üretim adımı içini ekibi olan şirkette ihracat odaklı çalışılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu