Yerli Kadın Ünlüler

Aleyna Çalışkan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Aleyna Çalışkan
Tam adı: Aleyna Çalışkan
Doğum tarihi: 15 Temmuz 1998
Doğum yeri: 
Boyu: 1,67
Burcu: Yengeç
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Sporcu
Aktif Yılları: 2021 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Aleyna Çalışkan Kimdir? Aleyna Çalışkan, fitness ve vücut geliştirme eğitmenidir. Survıvor 2021 yarışmasında Gönüller takımında yarışmaktadır.

Çalışkan, 15 Temmuz 1998 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır.

Üniversite eğitimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi‘nde devam etmektedir. 12 yaşından beri spor ile iç içe yaşamaktadır. Boks, karate, voleybol ve badminton gibi sporlar ile yakından ilgilenmektedir.

Profesyonel olarak vücut geliştirme sporu yapmaktadır. Kişisel hobileri arasında dans etmekte yer almaktadır. Tango ve zumba gibi danslar ile de uğraşmaktadır. Çalışkan, katıldığı IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu da bulunmaktadır.

Çalışkan, TV 8 ekranlarında yayınlanan “Survıvor 2021 Ünlüler – Gönüllüler” isimli yarışma programında yarışmaktadır. Çalışkan, bu yarışmada Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay Yuvakuran, Ayşe Yüksel, Steven Salam, Uğurtan Dora, Hanzade Ofluoğlu, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu ve Yiğit Poyraz ile birlikte aynı takımda yer almaktadır.

Karşı takımda ise Çağrı Atakan, İsmail Balaban, Batuhan Karacakaya, İlayda Şeker, Doğan Keser, Öykü Çelik, Melis Sezer, Merve Aydın ve Sergen Bayar bulunmaktadır. Çalışkan, yarışma kadrosuna sonradan yedek yarışmacı olarak dahil olmuştur. Yarışmaya sonradan dahil olmasına rağmen kısa sürede adapte olmuştur.

Aleyna Çalışkan’ın Yer Aldığı Televizyon Programları

  1. 2021 – Survıvor 2021 Ünlüler – Gönüllüler

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu