hosting

Reşat Hacıahmetoğlu

Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir?

Reşat Hacıahmetoğlu
Tam adı: Sultan Reşat Hacıahmetoğlu
Doğum tarihi: ??. ??. 1990
Doğum yeri: Of, Trabzon, Türkiye
Boyu: 1.8 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2016 yılından bu yana
imdb-logo Reşat Hacıahmetoğlu
youtube-chanel Reşat Hacıahmetoğlu
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Reşat Hacıahmetoğlu facebook-sayfasi Reşat Hacıahmetoğlu twitter-hesabi Reşat Hacıahmetoğlu
Başlıklar

Hakkında

Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir? Reşat Hacıahmetoğlu, 1990 yılında Trabzon’un Of ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Tam adı Sultan Reşat Hacıahmetoğlu‘dur. Eğitim hayatının büyük bir kısmını doğup büyüdüğü Trabzon’un Of ilçesinde geçirmiştir.

Üniversite eğitimini 2014 yılında Ordu Üniversitesi‘nde tamamlamıştır. Lise zamanlarında vücut geliştirme ve karate sporları ile yakından ilgilenmeye başlamıştır. 2016 yılında sosyal medyada videolar yayınlayarak geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Şivesi, spora ve doğaya olan sevgisi ve mizahı ile insanlar tarafından oldukça sevilmiştir.

Reşat Hacıahmetoğlu, bir süredir özel bir şirkette çalışmaktadır. Yaşamını da doğup büyüdüğü topraklar olan Trabzon’da sürdürmektedir. Hacıahmetoğlu, 9 Ocak 2021 günü TV 8 ekranlarında başlayacak olan “Survıvor Türkiye 2021” yarışma programına katılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
İlker Ayrık
İLGİLİ İÇERİKLER

Survıvor 2021‘in gönüllüler takımında Hacıahmetoğlu ile birlikte Uğurtan Dora, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Yunus Emre Karabacak, Hanzade Ofluoğlu, İlayda Şeker, Sena Özdemir, Aleyna Kalaycıoğlu, Yiğit Poyraz, Ayşe Yüksel ve Steven Salam gibi isimler yer alacaktır.

Survıvor 2021‘in ünlüler kadrosunda ise İsmail Balaban, Batuhan Karacakaya, Hayrettin, Barış Özbek, Melis SezerMerve Aydın, Meryem Kasap, Cemal Hünal ve Öykü Çelik yer alacaktır.

Survıvor 2021 yarışması hakkında daha fazla bilgi almak için “Survıvor 2021 Kadrosunda Kimler Var?” adlı yazımızı okuyabilirsiniz..!

Videoları

Fotoğrafları

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu