Yerli Erkek Ünlüler

Reşat Hacıahmetoğlu

Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

resat haciahmetoglu 1
Tam adı: Sultan Reşat Hacıahmetoğlu
Doğum tarihi: ??. ??. 1990
Doğum yeri: Of, Trabzon, Türkiye
Boyu: 1.8 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2016 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir? Reşat Hacıahmetoğlu, 1990 yılında Trabzon’un Of ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Tam adı Sultan Reşat Hacıahmetoğlu‘dur. Eğitim hayatının büyük bir kısmını doğup büyüdüğü Trabzon’un Of ilçesinde geçirmiştir.

Üniversite eğitimini 2014 yılında Ordu Üniversitesi‘nde tamamlamıştır. Lise zamanlarında vücut geliştirme ve karate sporları ile yakından ilgilenmeye başlamıştır. 2016 yılında sosyal medyada videolar yayınlayarak geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Şivesi, spora ve doğaya olan sevgisi ve mizahı ile insanlar tarafından oldukça sevilmiştir.

Reşat Hacıahmetoğlu, bir süredir özel bir şirkette çalışmaktadır. Yaşamını da doğup büyüdüğü topraklar olan Trabzon’da sürdürmektedir. Hacıahmetoğlu, 9 Ocak 2021 günü TV 8 ekranlarında başlayacak olan “Survıvor Türkiye 2021” yarışma programına katılacaktır.

Survıvor 2021‘in gönüllüler takımında Hacıahmetoğlu ile birlikte Uğurtan Dora, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Yunus Emre Karabacak, Hanzade Ofluoğlu, İlayda Şeker, Sena Özdemir, Aleyna Kalaycıoğlu, Yiğit Poyraz, Ayşe Yüksel ve Steven Salam gibi isimler yer alacaktır.

Survıvor 2021‘in ünlüler kadrosunda ise İsmail Balaban, Batuhan Karacakaya, Hayrettin, Barış Özbek, Melis SezerMerve Aydın, Meryem Kasap, Cemal Hünal ve Öykü Çelik yer alacaktır.

Survıvor 2021 yarışması hakkında daha fazla bilgi almak için “Survıvor 2021 Kadrosunda Kimler Var?” adlı yazımızı okuyabilirsiniz..!

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=aSnFGWVDCDg

https://www.youtube.com/watch?v=8e38xo316ec

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu