Yerli Erkek Ünlüler

Çağrı Atakan

Çağrı Atakan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

cagri atakan 1
Tam adı: Çağrı Atakan
Doğum tarihi: ??. ??. 1981
Doğum yeri: Ankara, Türkiye
Boyu: 1,8 m
Ailesi: 
Sevgilisi: Eda Taşpınar (Ayrıldı)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Dizi Oyuncusu
Aktif Yılları: 2007 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi
Başlıklar

Hakkında

Çağrı Atakan Kimdir? Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi‘nde tamamlamıştır. Oyunculuk yönünde ilerlemeye başlamıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2007 yılında “Arka Sıradakiler” isimli dizide yaşamıştır. Atakan, bu dizide Bülent Çetinaslan, Sinem Öztürk, Fırat Çöloğlu, Pelin Akıl, Gürbey İleri, Temmuz Karikutal, Bülent Emin Yarar, Gözde Mukavelat, Mehmet Ulay ve Zeynep Tuğçe Bayat gibi isimler ile birlikte rol almıştır. Dizi 5 yıl sürmüş ve 2012 yılında final yapmıştır.

Çağrı Atakan, bir süre oyunculuğa ara vermiş ve tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır. Daha sonra tekrar oyunculuğa dönmüş ve 2017 yılında Show TV‘de yayınlanan “Çukur” isimli dizide rol almıştır. Atakan, bu dizide Aras Bulut İynemli, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, Kubilay Aka, Dilan Çiçek Deniz, Necip Memeli, Kadir Çermik, Ercan Kesal, Burak Dakak, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Nebil Sayın, Alperen Duymaz, Cihangir Ceyhan ve Damla Sönmez gibi isimler ile birlikle oynamıştır.

23 Kasım 2018 tarihinde ise “Şahin Tepesi” isimli dizide rol almaya başlamıştır. Çağrı Atakan’a bu dizide Zerrin Tekindor, Boran Kuzum, Ebru Özkan, Aybüke Pusat, Esra Dermancıoğlu, Murat Aygen, Kaan Taşaner, Mustafa Mert Koç ve Leyla Tanlar gibi isimler eşlik etmiştir. Dizi, 228 Aralık 2018 günü final yapmıştır.

Atakan, tasarımcı Eda Taşpınar ile bir süre birliktelik yaşamıştır.

Çağrı Atakan, 9 Ocak 2021 tarihinde Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu TV 8’de başlayacak olan “Survıvor 2021”  yarışma programında yer alacaktır. Atakan, bu yarışmada, İsmail Balaban, Melis SezerHayrettin, Meryem Kasap, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Barış Özbek, Öykü Çelik ve Cemal Hünal ile beraber ünlüler takımında ter dökecektir.

Çağrı Atakan Dizileri

  1. 2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz Karakteri)
  2. 2017 – Çukur (Remzi Karakteri)
  3. 2007 – Arka Sıradakiler

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Google

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu