Yerli Kadın Ünlüler

İlayda Şeker Kimdir?

instagram takipçi hilesi

ilayda seker 1
Tam adı: İlayda Şeker
Doğum tarihi: ??. ??. 1994
Doğum yeri: Ürgüp, Nevşehir, Türkiye
Boyu: 1,6 m
Ailesi: 
Sevgilisi: 
Mesleği: 
Aktif Yılları: 2021 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

İlayda Şeker Kimdir? İlayda Şeker, 1994 yılında Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. 18 yaşına gelesiye kadar ailesi ile birlikte Nevşehir’de yaşamıştır. Daha sonra üniversiteyi kazandığı için Sakarya‘ya gitmiştir. Ailesi halen Nevşehir‘de ikamet etmektedir.

Sakarya’da eğitim hayatını başarılı bir şekilde tamamlamış ve mezun olmuştur. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’da yaşayan dedesinin yanına yerleşmiştir. Bir gün dedesinin onu salona çağırdığını ve Survıvor‘da yarışan yarışmacıları göstererek “sen neden yarışmıyorsun.” dediğini belirtmiştir. Dedesinin bu isteğinden sonra Survıvor 2021 yarışmasında katılmak için başvuruda bulunmuştur.

İlayda Şeker, 9 Ocak 2021  Cumartesi günü Acun Ilıcalı‘nın kanalı TV 8′de başlamış olan “Survıvor 2021” isimli yarışma programının gönüllüler takımında yarışmaya başlamıştır. Takım arkadaşları arasında Sancakay Ilım, Uğurtan Dora, Aleyna Kalaycıoğlu, Hanzade Ofluoğlu, Emin Günenç, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Yunus Emre Karabacak, Ayşe Yüksel, Yiğit Poyraz, Sena Özdemir ve Steven Salam gibi isimler yer alacaktır.

Survıvor 2021’in ünlüler takımında ise Cemal Hünal, Merve AydınMelis Sezer, Barış Özbek, Batuhan Karacakaya, Meryem Kasap, İsmail Balaban, Hayrettin Karaoğuz ve Öykü Çelik yer almaktadır.

Gönüllüler takımı, ünlüler takımında iki kişi fazla olduğu için gönüllüler takımından bir yarışmacının ünlüler takımına geçmesi için oylama yapıldı. Gönüllüler takımında yapılan oylama sonucu Şeker, gönüllüler takımından ünlüler takımına geçmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.info

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu