Yerli Erkek Ünlüler

Uğurtan Dora

Uğurtan Dora Kimdir?

instagram takipçi hilesi

ugurtan dora 1
Tam adı: Uğurtan Dora
Doğum tarihi: 7 Kasım 1984
Doğum yeri: Şişli, İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.70 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sporcu
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Uğurtan Dora Kimdir? Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 tarihinde İstanbul’un Şişli ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Ortaokul eğitimini Saint Benoit Fransız Lisesi‘nin ortaokul bölümünde tamamlamış ve 2000 yılında mezun olmuştur. 2004 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi‘nde mezun olmuştur. Üniversite eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi‘nde tamamlamıştır.

2000 yılından bu yana 50’den fazla reklam filminde oynamıştır. jimnastik, sutopu, basketbol, fitness ve kürek sporları ile ilgilenmektedir. TOFAŞ – ENKA – Beykozspor‘da lisanslı olarak basketbol oynamıştır. İran, Fas ve Cezayir‘de IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu için tercümanlık yapmıştır. 2013 ve 2018 yılları arasında ünlü marka Yves Rocher‘da yöneticilik görevini icra etmiştir.

Uğurtan Dora, 9 Ocak 2021 günü TV 8′de yayınlanmaya başlanan “Survıvor 2021” isimli programa yarışmacı olarak katılmıştır. Gönüllüler takımında yer alan Dora’nın takım arkadaşları arasında Steven Salam, Ayşe Yüksel, Yunus Emre KarabacakSultan Reşat Hacıahmetoğlu, Sena Özdemir, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Yiğit Poyraz, Hanzade Ofluoğlu ve Aleyna Kalaycıoğlu gibi isimler bulunmaktadır.

Survıvor 2021 yarışmasının ünlüler takımında ise Batuhan Karacakaya, Merve Aydın, Cemal Hünal, İlayda Şeker, Barış Özbekİsmail Balaban, Melis Sezer, Hayrettin Karaoğuz,  Öykü Çelik ve Meryem Kasap yer almaktadır.

Uğurtan Dora’nın Oynadığı Bazı Reklam Filmleri

  • Ülker
  • Nescafe
  • Tadım
  • Turkcell

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=9ZHogQmx3os

https://www.youtube.com/watch?v=JLQut2jCIB4

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu