Yerli Erkek Ünlüler

Doğancan Özadlı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

dogancan ozadli2
Tam adı: Doğancan Özadlı
Doğum tarihi: 07.03.1992
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.80
Burcu: Balık
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Radyocu
Aktif Yılları: 2006- Günümüz
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Doğancan Özadlı Kimdir? 7 Mart 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen radyocudur.

7 Mart 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Karslıdır. Ailesi, İstanbul’da emeklilik hayatı yaşamaktadır. Evli bir ablası ve iki tane yeğeni olduğu biliniyor.

İlkokul, orta okul ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamlayıp, üniversite eğitimi için Eskişehir’e taşınmıştır. Burada Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümü okuyup, mezun olmuştur.

Üniversiteden mezun olduktan sonra 2006 yılında ilk olarak Fashion One TV’de Konuk Koordinatörlük ile işe başlamıştır. Stajyer olarak çalışan Özadlı, yine 2006 yılında Number One TV Televizyon Programcılığında, konuk koordinatörlüğü yapmıştır. Aynı sene içerisinde Number 1 Fm ve Radyo Klas’da radyo programcılığı ve yayımcılığı yapmıştır. 2012 yılına kadar Radyo Klas’da radyo yayımcılığı yapan Doğancan, 2012 yılında Baykuş’da DJ’lik yapmaya başlamıştır.

İlginizi çekebilir: DJ Juicy M kimdir?

Yine aynı sene içerisinde Planet Sinema’da voice over görevini üstenmiştir. 2014 yılına kadar burada çalıştıktan sonra 2014 yılında Planet Mutfak’da İnce Hesap programını sunmuştur. Yine aynı kanalda Yolüstü Tatlar programının da sunuculuğunu üstlenmiştir. 2014 yılından 2019 yılına kadar Radyo Viva’da, radyo yayımcılığı yapmıştır. Şuan ise Süper FM kanalında radyo yayımcılığına devam etmektedir. 07:00- 10:00 arası ‘’Doğan Canlı Yayında’’ programıyla, dinleyicileriyle buluşuyor.

Yaklaşık olarak 6 senedir bu işin içinde olan Doğancan, trafik yoğunluğunu ve stresi azaltabilmek için neşeli programlar sunuyor. Çok konuşulan ve dinleyicileri de sohbetine katacak konular seçerek yayımcılığa devam ediyor. Aynı zamanda Radyo Viva’da yayın yaptığı dönemde, radyo dinleyicilerinin tutum, davranış ve beklentilerini anlayabilmek adına yapılan araştırmada en sık takip edilen programlar arasında 5. Olmuştur.

OYDAR Radyo Oscarları, 2.Radyo Akademi Ödül Gecesi’nde Radyo Viva’da sabah ve akşam programları ile, Yılın En İyi Şovmeni ödülünü almıştır. 2016 yılında Şovmeni Sihirli Mikrofon Radyo Ödülü, 2017 yılında Gelecek Vaat Eden Radyo Programcısı Ödülü, Türkiye Gençlik Ödülü ve En İyi Radyo Yapımcısı Ödülüde almıştır.

8 yıl önce youtube platformuyla kariyerine ufak da olsa başlayan Özadlı, dublaj videoları çekerek sesini tanıtmıştır. Yaklaşık 6-7 B izlenmeye sahip olan Doğancan, o zamanlarda öğrencilikten yeni mezun olmuş stajyer sayılabilir. Sonrasında youtube platformuna devam eden Özadlı’nın vlog tarzı videoları da bulunuyor. Youtube platformunda 34,5 abonesi olan Doğancan’ın izlenmeleri ortalama 24 B’dir. Instagramda ise 171 B takipçisi bulunmaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu