Yabancı Kadın Ünlüler

DJ Juicy M kimdir?

instagram takipçi hilesi

JUICY+M+DJ

Tam adı : Marta Martinez / DJ Juicy M
Doğum Tarihi : 21 Nisan 1991
Doğum Yeri : Kiev , Ukrayna/Kiev
Türler :Electro house , progressive house , R & B , hip hop
Mesleği : DJ , Remixer , Müzik Yapımcısı ve Model
Aktif yıllar : 2006’dan bu yana
Etiketler: Sun Martie
Resmi Web sitesi : juicy-m.com
Sosyal Medyada
DJ Juicy M twitterDJ Juicy M facebookDJ Juicy M soundcloudDJ Juicy M youtubeDJ Juicy M myspaceDJ Juicy M Resmi instagram

Hakkında

DJ Juicy M kimdir? DJ Juicy M biyografi sayfasıyla karşınızdayım.

DJ Juicy M, Electro / ProgressiveHouse DJ müzik yapımcısı , Model ve DJ’dir.Gerçek adı  ise  Marta Martínez ‘ dir.  Ukrayna, Kiev’de doğdu ve büyüdü. gazetecilik okudu ve bir müzik kanalında bir haber anlatıcı olarak çalışıyordu. Hatta onun çocukluk döneminde, o ilgi odağı ekledi itiraf ediyor. 

2006 yılında bir DJ Okuluna katıldı ve yakında buna yer aldı2006 yılında kariyerine başladı ve ilk yıl boyunca o Ukraynalı Kulüpleri resident DJ oldu. Daha sonra, o Fashion TV, Ukrayna ile imzalanan ve 2007 yılında Ukrayna FTV tur bir assolist oldu.

Juicy M , ABD, Kanada, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin ve Ukrayna’da resmi Playboy ve Fashion TV partilerinde dj’lik yapmıştır.Dünyanın en başarılı ve en seksi kadın DJ’lerinden biri olarak DJ Fırtına tarafından tarif edilmiştir  2011 yılında Juicy Vietnam’da turne sırasında Saigon ve Hanoi resmi Backstreet Boys VIP partiler oynadı.

2011 yılında Dubai’de ‘Dünya Top DJ’ler Festivali 2011’ tarihinde Dünyanın en seksi DJ olarak ödüllendirildi.  Ayrıca Asya’nın bir numaralı çomak web kaynak clubbing9ine.com görüşüne göre 2012 yılı Dünyanın En Seksi Kadın DJ olarak seçildi.

O da kendi şarkılarını üreten üzerinde çalışıyor. O gibi ünlü dergiler için modellik FHM . O, 14 Haziran 2013 tarihinde başlamıştı yeni bir haftalık radyo programı “JuicyLand”, başladı. O Ukrayna ve Rusya’daki ticari başarı bulduk 4-mix CD yayımladı. Binbaşı Movez Eğlence – Şimdi Juicy M iyi Alman ajansı biri ile işbirliği yapıyor. O iyi Ukraynalı kulüplerin ikamet -. Patipa, Matrix ve Arena

DJ Juicy M Performans

2006 yılından bu yana tüm dünyada 50’den fazla ülkede 500’den fazla konser vermiş. Bazıları 1oak (NYC, USA), M1NT (Shanghai), Pacha (Mısır), X2 (Jakarta), Horizon Lounge (Dubai), Çatı (Hanoi), Trilogy & Kino Cottage (Bombay), Duvar (Miami) vardır Nicci Beach (Güney Afrika), Oturma Odası (Güney Afrika), Avastar (Güney Afrika), Harlem (Dunfermline, İskoçya) ve Durum (Bangor, Kuzey İrlanda).

DJ Juicy M Mix 

 • Sun Martie RnB Mix – December, 2006
 • Juicy Business – April, 2007
 • Double Shot – September, 2007
 • Juicy Summer – May, 2008

Videoları

Fotoğrafları

13 Yorum

 1. DJ Juicy M’in yılına ait videolar ve fotoğraflar eklenmiştir.Ayrıca Sosyal Ağ linkleri güncellenmiştir.

 2. Ünlünün Biyografisi baştan sona düzenlenmiş, Video, yeni bilgiler ve Yeni fotoğraflar eklenmiştir.

 3. Juicy M mixing on 4 CDJs at Jump Records studio

  “2014 yılı 2. Mix Videosu.28.04.2014 Yılında yayınlanmış ve maksatbilgi’de ki sayfası (Burada) paylaşılmaktadır.”

 4. Fotoğraflar ve Foto Galeri Bölümlerinde olduğu gibi bütün konular her gün kontrolden geçer ve Fotolar bulunursa yeni eklenir veya var olanlar konuya uygun düzeltilir.

  26 adet fotoğraf bulunmuş ve eklenmiştir.Aynı zamanda da var olan fotoğraflar düzeltilmiştir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu