hosting

Steven Salam

Steven Salam Kimdir?

Steven Salam
Tam adı: Steven Salam
Doğum tarihi: ??. ??. 1997
Doğum yeri: Demokratik Kongo Cumhuriyeti
Boyu: 1.7 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sporcu
Aktif Yılları: 2019 yılından bu yana
imdb-logo Steven Salam
youtube-chanel Steven Salam
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Steven Salam facebook-sayfasi Steven Salam
Başlıklar

Hakkında

Steven Salam Kimdir? Steven Salam, 1997 yılında Demokratik Kongo Cumhuriyeti‘nde dünyaya gözlerini açmıştır. Türkiye’ye lise ve üniversite okumak için gelmiştir. Üniversite eğitimini Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlüğü Bölümü‘nde tamamlamış ve 2019 yılında mezun olmuştur.

Manisa‘da yer alan amatör futbol kulübü olan Donatımspor ile futbolculuk yapmaya başlamıştır. 2019 yılında İzmir 1. Amatör Küme‘de şampiyon olan İzmir Karayolları (Yolspor) takımında yer almıştır. Daha sonra Survıvor 2021 yarışmasında başvurmuştur.

Steven Salam, 9 Ocak 2021 günü Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu TV 8′de başlamış olan “Survıvor 2021” isimli yarışma programının gönüllüler takımında yer almaktadır. Takım arkadaşları arasında Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım, Uğurtan Dora, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Emin Günenç, İlayda Şeker, Ayşe YükselSena Özdemir, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu ve Aleyna Kalaycıoğlu gibi isimler yer alacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Gizem Birdan
İLGİLİ İÇERİKLER

Survıvor 2021’in ünlüler takımında ise Batuhan Karacakaya, Cemal Hünal, Merve Aydın, Meryem Kasap, Melis Sezer, Barış Özbek, İsmail Balaban, Hayrettin Karaoğuz,  ve Öykü Çelik yer almaktadır.

Salam, kendine has tavırları ve harika Türkçesi ile kısa sürede sevilen bir isim haline gelmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.info

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu