Hanzade Durmuş Ofluoğlu

Survıvor Hanzade Kimdir?

instagram takipçi hilesi

hanzade durmus ofluoglu 1
Tam adı: Hanzade Durmuş Ofluoğlu
Doğum tarihi: ??. ??. 1988
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Ailesi: 
Eşi: Saygun Ofluoğlu (2010 – Halen)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Televizyon Sunucusu
Aktif Yılları: 2010 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi
Başlıklar

İçindekiler:

Hakkında

Hanzade Durmuş Ofluoğlu Kimdir? Hanzade Durmuş Ofluoğlu, 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen İzmir‘lidir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitim hayatını İzmir’de tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Bölümü‘nde tamamlamış ve 2009 yılında mezun olmuştur.

Acun Ilıcalı‘nın kanal sahibi olmadan önce sunduğu sevilen yarışma programı olan ve Show TV’de yayınlanan “Var Mısın Yok Musun?” isimli yarışma programında tanınmıştır. Yarışmadan 39.000 ₺ kazanarak ayrılmıştır. Yarışmadan ayrıldıktan sonra Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu Acun Medya ekibinde çalışmaya başlamıştır.

2010 yılında Acun Medya imzası taşıyan “Yok Böyle Dans”, “Survıvor” ve “O Ses Türkiye” isimli programlarda sunuculuk yapmıştır. 2005 yılında üniversitede tanıştığı Saygun Ofluoğlu ile dünya evine girmiştir. 2019 yılında eşi Saygun Ofluoğlu ile birlikte FOX TV’de yayınlanan ve İlker Ayrık‘ın sunduğu “Yaparsın Aşkım” yarışma programına katılmışlardır.

Hanzade Durmuş Ofluoğlu, 9 Ocak 2021 günü TV 8′de başlayacak olan “Survıvor 2021” isimli yarışma programında yarışmacı olarak yer alacaktır. Eskiden sunucu olarak yer aldığı programda  bu sefer yarışmacı olarak ter dökecektir. Survıvor Hanzade, gönüllüler takımında yarışacaktır. Gönüllüler takımda yer alan diğer isimler Uğurtan Dora, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, İlayda Şeker, Yunus Emre Karabacak, Yiğit Poyraz, Sena Özdemir, Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe Yüksel, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu ve Steven Salam isimli yarışmacılardır.

Ünlüler kadrosunda ise Hayrettin, İsmail BalabanMelis SezerBarış Özbek, Meryem KasapMerve AydınBatuhan Karacakaya, Cemal Hünal ve Öykü Çelik yer alacaktır.

Survivor’a katıldıktan sonra, arama sorgularından en çok merak edilen şey ise Survivor Hanzade’nin hastalığıydı. Hanzade’nin hastalığı ise yine bu yarışmada “obsesif kompülsif” olduğu açıklandı.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=MtUb-YBX-Bk

Fotoğrafları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu