Yerli Erkek Ünlüler

Sergen Bayar

Survıvor Sergen Bayar Kimdir?

instagram takipçi hilesi

sergen bayar 1
Tam adı: Sergen Bayar
Doğum tarihi: ??. ??. 1998
Doğum yeri: Ayvalık, Balıkesir, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sporcu, Model
Aktif Yılları: 2021 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Sergen Bayar Kimdir? Sergen Bayar, 1998 yılında Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu‘nda okumaktadır.

Sporculuğun yanı sıra modellik de yapmaktadır. İstanbul’da fitness antrenörlüğü ve kişisel gelişim koçluğu yapmaktadır. Bayar, yaklaşık üç senedir Survıvor elemelerine katılmaktadır. Elemeye her katılışında son ana kadar gelebilmiş fakat yarışmaya dahil olacak yarışmacılar arasına girememiştir.

Sergen Bayar, şeytanın bacağını en sonunda 2021 yılında kırmış ve Survıvor 2021 programına 18 Ocak 2021 günü yayınlanan bölümde yedek yarışmacı olarak dahil olmuştur. Bayar ile birlikte yarışmaya Duygu Serap Salman, Baran Köse ve Bahar Seviş de dahil olmuştur.

Ünlüler takımında yarışmaya başlayan Sergen Bayar’ın takım arkadaşları arasında Bahar Seviş, Barış Özbek, Öykü Çelik, Merve Aydın, Hayrettin Karaoğuz, İlayda ŞekerBatuhan Karacakaya, İsmail Balaban, Melis Sezer, Cemal Hünal,  ve Meryem Kasap yer almaktadır.

Survıvor 2021 yarışmasının gönüllüler takımında ise Baran Köse, Duygu Serap Salman, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Sancakay Ilım Morgül, Steven Salam, Aleyna Kalaycıoğlu, Yiğit Poyraz, Yunus Emre Karabacak, Sena Özdemir ve Hanzade Ofluoğlu  gibi isimler yer almaktadır.

Survıvor 2021 hakkında daha detaylı bilgi almak için “Survivor 2021 Kadrosunda Kimler Var?” adlı yazımıza göz atabilirsiniz. Aynı zamanda yukarıda yer alan yarışmacı isimlerine tıklayarak ilgili yarışmacı biyografisine gidebilirsiniz..!

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=ElFGuZhllKI

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu