En İyi Makyaj Fırçası Markaları

Makyajın en önemli parçalarından birisi makyaj fırçalarıdır. Ressamlar için çeşit çeşit fırçaların değeri neyse, makyaj sanatçıları içinde makyaj fırçası o demektir. Tabii sadece profesyonel olarak makyaj yapanlar değil, herkesin daha kaliteli makyaj için mutlaka elinde bulundurması gereken bazı fırçalara ihtiyacı vardır.

Siz de makyajınızı yaparken fırça tercihinizi hangi markadan yapacağınıza karar veremiyorsanız size yardımcı olalım! İşte piyasanın en iyi makyaj fırçası markaları:

Real Techniques

 En İyi Makyaj Fırçası Markaları

Kaliteli bir markadan yüksek fiyatına rağmen paraya kıyıp belli birkaç fırça alıp çok uzun yıllar kullanmak istiyorum diyenlerdenseniz Real Techniques markasını gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Çoğu profesyonel veya blogger tarafından ‘Yılın En İyi’lerinden seçilen markanın çok sayıda fırça alternatifi bulunmaktadır. Çok daha büyük markaların abartı fiyatlarına karşı tercih edilebilir bir markadır. Youngblood vegan ve gerçek hayvan kıllarından üretilmeyen ürünleriyle de artı bir öne geçmektedirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Baby Shower Nedir, Baby Shower Ürünleri Nelerdir?

Ecotools

 En İyi Makyaj Fırçası Markaları

Uygun fiyatlı fırça arayan, özellikle set olarak alayım ve tek seferde tüm ihtiyaçlarımı karşılayım diyenlerin tercihi ise Ecotools olabilir. Fırçaların sapları geri dönüşümlü alüminyum ve yenilenebilir bambulardan oluştuğu bilinmektedir. Aynı zamanda Ecotools markası da gerçek hayvan kıllarından üretilmeyen bir diğer markadır.

Nascita

 En İyi Makyaj Fırçası Markaları

1960’larda oluşan Nascita markası sonradan ürün yelpazesini geliştirmeyi hedefleyerek birçok fırça koleksiyonuna imza atmıştır. Her alan ve ürüne uygun fırçayı bulabileceğiniz Nascita’nın fiyat skalası ortadan yükseğe doğru gitmektedir.

Sigma

 En İyi Makyaj Fırçası Markaları

Genel olarak profesyonel makyaj artistlerinin tercihi olan kaliteli bir diğer makyaj fırçası markası Sigma’dır. Kullanan kimsenin neredeyse hiç pişman olmadığı bir markadır. Ancak yüksek fiyatından dolayı genelde muadillerine giden kullanıcıları da bulunmaktadır.

Eklips

 En İyi Makyaj Fırçası Markaları

Makyaj yaparken yüzlerce lira harcamamak için en uygun fiyatlısından fırça bulamaz mıyız diyenler ise buraya! Çoğu yüksek fiyatlara sahip markaların tamamen aksine komik derece uygun fiyatlara bulabileceğiniz Eklips markasının fırçaları gerçekten piyasanın en kalitelileri arasında yer almaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
2020 Yılının En Trend Şapka ve Bere Modelleri

The Body Shop

 En İyi Makyaj Fırçası Markaları

Diğer markalarla kıyaslamak gerekirse daha az fırça çeşitliliğine sahip olan The Body Shop markasının fırçaları da oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür. Temel işleve sahip gerekli tüm fırçaları temin edebileceğiniz bir markadır. Fırçaları sentetik kıllardan oluşan markanın fırçalarına mağazalarından veya online sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Sephora

 En İyi Makyaj Fırçası Markaları

Sephora mağazalarının içerisinde kozmetik severler olarak kaybolabileceğiniz gibi Sephora’nın kendi markasının içinde de kaybolabilirsiniz. Markanın fırça ürünlerine de yer verdiği özen son zamanlarda artmıştır. Yüksek fiyatlı ürünleri olsa da bütçe derdiniz yoksa şans verilebilecek bir markadır.

Youtuberların Makyaj Fırçası Tercihleri

https://www.youtube.com/watch?v=C1jBr65yL8A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu