İlişki Konuları

Doğru İlişkide Olduğunuzu Gösteren 11 İşaret!

Doğru İlişkide Olduğunuzu Gösteren 11 İşaret!

Her ilişkide inişler çıkışlar olabilir ve zor dönemlerden geçilebilir. Kavgalar, tartışmalar çok olağandır ve her ilişkide olan şeylerdir. Peki ama doğru insanla beraber miyiz yoksa geçici bir ilişki mi yaşıyoruz?

Başımızda kavak yellerinin estiği midemizde kelebekler uçuştuğu dönem bittikten sonra ilişkinizin ne durumda olduğu önemlidir. Eğer doğru kişiyle ilişki yaşıyorsanız ilişkiniz sevgi ve saygı çerçevesinde devam eder.


İşte 11 Maddede Doğru İlişkide Olup Olmadığınızı Gösteren İşaretler

Doğru İlişkide Olduğunuzu Gösteren 11 İşaret!

Bazen kavga edersiniz.

Görüş ayrılıkları yaşanıp edilen kavgalar her ilişki için normaldir. Eğer düşüncelerinizi saklayıp, hislerinizi dile getirmekten çekiniyorsanız ilişkiniz sizi mutlu etmek yerine huzursuz ve gergin biri haline getirir. Kavga esnasında bir şeyi kanıtlamaya çalışmayıp birbirinizi anlamaya çalışıyorsanız doğru ilişkidesiniz demektir.

Birbirinize karşı samimisiniz.

İLGİLİ BİLGİ:
Sevgilinizle, Keyifle İzleyeceğiniz Son Zamanların 24 Aşk Filmi

İlişkilerde iki tarafın da kendini özgürce ifade etmesi önemlidir. Eğer tabularınız ya da konuşmaktan çekindiğiniz konular yoksa güvenli ve doğru bir ilişki yaşıyorsunuz demektir. Samimi ilişkiler kişilerin birbirine derin bir şekilde bağlanmasıyla devam eder.


Nasıl eğlenmeniz gerektiğini biliyorsunuz.

Birlikte eğlenebilmek, mutlu anları paylaşmak ilişkinin temel taşlarından biridir. Sevgilinizle mutluysanız ve birlikte gülebiliyorsanız doğu bir ilişki yaşıyorsunuz demektir.

Doğru İlişkide Olduğunuzu Gösteren 11 İşaret!

Ayrı zaman geçiriyorsunuz.

Biriyle ilişki yaşamak tüm vaktinizi onunla geçirmeniz gerektiği anlamına gelmez. Ya da aynı hobilere sahip olmak zorunda değilsiniz. Ayrı zaman geçirebildiğiniz farklı hobilerinizin ya da çevrenizin olması çok normaldir.

Beraber zaman geçiriyorsunuz.


Eğer biriyle beraberseniz onunla yemek pişirmekten alışveriş yapmaya kadar her şey sizi mutlu edecektir. Beraberken mutlu olabiliyor ve önemli anları paylaşıyorsanız sağlıklı bir ilişkidesiniz demektir.

İLGİLİ BİLGİ:
Bir İlişkinin Bittiğini Gösteren 5 Kanıt

Doğru İlişkide Olduğunuzu Gösteren 11 İşaret!

Benliğinizi kaybetmiyorsunuz.

İlişkide partnerinize ve kişiliğine saygı duymanız çok önemlidir. İlişkiye karşınızdaki insanın değişmesini isteyerek başlarsanız hatayı en başta yaptınız demektir. İlişkiyi yaşarken de olduğunuz gibi davranmanız ve aynı şekilde karşınızdaki kişiye de saygı duymanız önemlidir. Başarılı ve sağlıklı bir ilişkinin kilit noktası budur.

Birbirinizin daha iyi olması için çaba gösteriyorsunuz.

İlişkide birbirinize ilham kaynağı oluyor ve daha iyi şeyler yapmanızı sağlıyorsanız doğru bir ilişki yaşıyorsunuz demektir. Kişilerin birbirine destek olması sağlıklı ve mutlu bir ilişki için önemlidir.


Birbirinizi cezbediyorsunuz.

Zaman geçtikçe sevgilinizi hem ruh hem de beden ve zeka açıcından cezbetmeye devam ediyorsanız birbirinize duyduğunuz ilgi hiçbir zaman kaybolmaz. İletişiminiz devam eder ve ilişkinin en başındaki gibi mutlu ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Partneriniz sizi ilgiyle dinlemeye devam ediyorsa doğru kişiyle berabersiniz demektir.

İLGİLİ BİLGİ:
Aşıkken En Sık Yapılan Hatalar!

Doğru İlişkide Olduğunuzu Gösteren 11 İşaret!

Geleceğinizi Beraber Planlıyorsunuz.

Eğer karşınıza doğru kişi çıktıysa birlikte gelecek planları yapmanız çok normaldir. Sizi mutlu ve tatmin eden bir insandan neden ayrılmak isteyesiniz ki? Aksine gelecek planları yapar ve ilişkinizi daha ileri boyutlara taşırsınız.

Basit şeyleri bile birlikte yapmaktan hoşlanıyorsunuz.

Eşinizle birlikte market alışverişi yapabiliyor ya da yürüyüşe çıkabiliyorsanız yani basit şeyleri bile birlikte yapmaktan zevk alıyorsanız doğru ilişkidesiniz demektir.

Affediyor ve unutuyorsunuz.

Her konuda partnerinizle aynı fikirde olmanız ve anlaşmanız mümkün değildir. Zaman zaman kavgalar olabilir ve birbirinizi delirtebilirsiniz. Fakat günün sonunda affediyor ve yolunuza devam ediyorsanız doğru kişiyle beraber olduğunuzu düşünebilirsiniz.

 


Kaynak
yanikadin.com
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı